Connect
To Top

Muzyka w jakości Master Quality Authenticated w TIDAL dostępna na iPhone

Serwis muzyczny TIDAL we współpracy z MQA wprowadza technologię pozwalającą na słuchanie muzyki w najwyższej jakości do kolejnych urządzeń. Po wprowadzonej w styczniu aktualizacji dla urządzeń z systemem Android przyszedł czas na wyczekiwaną przez użytkowników aktualizację dla systemu iOS.

TIDAL Masters na iPhone

Dzięki TIDAL Masters dostępnemu teraz zarówno na telefonach z systemem Android oraz iOS, a także na urządzeniach stacjonarnych, użytkownicy mogą cieszyć się studyjną jakością dźwięku w dowolnym miejscu. Wielokrotnie nagradzana technologia MQA wykorzystuje proces zwany “muzycznym origami” rozkładając duży plik na wiele mniejszych, dzięki czemu można je przesyłać strumieniowo.

CEO MQA, Mike Jbara powiedział „Pracujemy z artystami i wiemy jak ważne dla nich jest dostarczenie fanom oryginalnego brzmienia stworzonej przez nich muzyki. Dzięki naszej współpracy z TIDAL stało się to możliwe w dowolnym miejscu”.

Doświadczanie muzyki zgodnie z zamysłem jej twórców jest dla TIDAL priorytetem. Cieszymy się, że od teraz użytkownicy obu głównych systemów operacyjnych mogą cieszyć się najwyższą jakością muzyki” – mówi TIDAL COO, Lior Tibon

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Nowe technologie

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.