Connect
To Top

Na co najchętniej patrzą Polacy?

Ponad połowa Polaków (55%) najchętniej patrzy na piękne pejzaże i cuda natury. Na drugim miejscu znaleźli się inni ludzie – taką odpowiedź podało aż 30% respondentów. Podium zamyka szeroko pojmowana roślinność: lasy, kwiaty oraz budząca się do życia przyroda (12%) – to dane z ogólnopolskiego badania opinii przeprowadzonego na potrzeby Wielkiego Badania Wzroku.

Wstecz1 z 2Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Na kolejnej pozycji uplasowały się  filmy i programy w kinie oraz w telewizji, na które chętnie patrzy 11% Polaków. Wśród ulubionych widoków respondentów znalazły się także zwierzęta i niebo, na które swój głos oddało po 10% pytanych.

 

Kobiety wolą patrzeć na…

Jak wynika z badania, zarówno kobiety jak i mężczyźni często doceniają uroki przyrody. Panie natomiast zdecydowanie chętniej patrzą na dzieci – taką odpowiedź zaznaczyło aż 18% z nich w porównaniu do 3% mężczyzn. Wśród mężczyzn znajduje się natomiast znacznie więcej fanów sportu i motoryzacji – na takie ulubione widoki wskazało odpowiednio 5% i 9% panów i w obu przypadkach ani jedna kobieta.  Płeć piękna w większym stopniu docenia roślinność oraz zwierzęta, jednak pięknie wyglądające niebo lubią podziwiać zarówno kobiety (12%) jak i mężczyźni (8%).

Wstecz1 z 2Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Ciekawostki

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.