Netflix chwali się wynikami oglądalności swoich hitów!

Netflix nie jest tylko platformą, która udostępnia seriale i firmy, ale również firmą, która je produkuje. Amerykańskie przedsiębiorstwo przedstawiło wyniki pokazujące, jak często oglądane były największe hity wychodzące spod tej marki i ile czasu poświęcili użytkownicy na ich oglądanie

Bridgertonowie królują na Netflix

Netflix przedstawił najnowsze dane, które rzucają światło dzienne na to, jak popularne są produkcje amerykańskiego giganta streamingowego. Produkcje zostały podzielone na seriale i filmy pełnometrażowe. Zdecydowanie najpopularniejszym serialem na platformie są Bridgertonowie, a konkretnie pierwszy sezon produkcji. Serial oparty na przeżyciach ósemki rodzeństwa z potężnego rodu obejrzano na 82 milionach kanałów. Drugie miejsce na podium z liczbą 76 milionów zajął pierwszy sezon Lupina i taką samą liczbą może pochwalić się pierwszy sezon Wiedźmina.

Przeczytaj także: Uwaga na oszustwo związane z kontem Netflix!

Reklama

Z kolei najpopularniejszym filmem przygotowanym przez Netflix był Tyler Rake: Ocalenie. Chrisa Hamswortha w akcji obejrzało ponad 99 milionów kont. Na drugim miejscu znalazła się Sandra Bullock z filmem Nie otwieraj oczu. Film oglądano na 89 milionach kont. Ostatnie miejsce podium zajęło Śledztwo Spencera. Kreację Marka Whalberga oglądnięto na 85 milionach kont. Liczby te zostały oparte na kryteriach, które mówiły, że dany tytuł został włączony na co najmniej 2 minuty w przeciągu 28 dni od premiery.

Netflix chwali się wynikami oglądalności swoich hitów!
Netflix chwali się wynikami oglądalności swoich hitów!

Jak to wygląda czasowo?

Netflix podał także bardziej szczegółowe dane dotyczące czasowego oglądania seriali. Tutaj topowe miejsca wyglądają nieco inaczej. Numer jeden wśród seriali pozostał niezmieniony. Pierwszy sezon Bridgertonów oglądano przez łącznie 625 milinów godzin. Na drugim miejscu z wynikiem 619 milionów godzin znalazł się 4. sezon Dom z Papieru, a podium zamyka trzeci sezon Stranger Things z liczbą 5825 milionów godzin.

Jeśli chodzi o filmy Netflix, to najdłużej spędziliśmy czasu przed Nie otwieraj oczu. Produkcja ta oglądana była łącznie przez 282 miliony godziny. Drugie miejsce zajął Tyler Rake: Ocalenie. Liczba w jego przypadku wynosi 231 milionów godzin. Na trzecim miejscu uplasował się Irlandczyk z gwiazdorską obsadą. Film oglądany był łącznie przez 215 milionów godzin!

netflix
Netflix chwali się wynikami oglądalności swoich hitów!
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama