Site icon MenWorld.pl

Neymar mógł trafić do Manchesteru City! Coś jednak poszło nie tak!

Okienko transferowe zostało oficjalnie zamknięte. Był to jeden z najbardziej szalonych okresów w ostatnich kilkunastu latach. Wielu świetnych piłkarzy zmieniło klub. Okazuje się, że Neymar mógł być bohaterem hitowego transferu, jednak coś poszło nie tak!

Brazylijczyk na wylocie z PSG?

Nie ma tajemnicy, że w szatni PSG chemia w drużynie nie jest zbyt dobra. Naszpikowana gwiazdami drużyna ma sporo spięć, a największym konfliktem wydaje się współpraca pomiędzy Neymarem a Kylianem Mbappe. Młody Francuz w ostatnim czasie podpisał naprawdę ogromny kontrakt, przez co władze paryskiego klubu muszą respektować jego zdanie.

Neymar mógł trafić do Manchesteru City! Coś jednak poszło nie tak!_2
C.Gavelle/PSG

Przeczytaj także: Debiutancki gol Arkadiusza Milika! Juve pokonało Spezię! [WIDEO]

Reklama

Neymar oczywiście nie jest zawodnikiem, który łatwo ustępuje i w dalszym ciągu jest jedną z największych gwiazd światowego futbolu. W ostatnim czasie internet obiegł filmik, kiedy to Brazylijczyk nie chciał oddać rzutu karnego Mbappe, który spudłował wcześniej ten stały fragment gry. Co więcej, Francuz ma mieć również napięte relacje z Messim.

Neymar mógł zasilić Mistrza Anglii

Dlatego też w celu uniknięcia wybuchu w szatni władze PSG po cichu pracowały nad transferem Brazylijczyka. Jak podaje hiszpańska “Marca” Neymar prawie został zawodnikiem Manchesteru City. Zawodnik świetnie spisuje się w obecnym sezonie Ligue 1, ponieważ po sześciu kolejkach ma na swoim koncie 9 goli i 6 asyst. Nawet pomimo tak dobrych statystyk paryski klub chciał się go pozbyć w ostatnich chwilach letniego okienka transferowego!

Neymar mógł trafić do Manchesteru City! Coś jednak poszło nie tak!_1
C.Gavelle/PSG

To właśnie Mistrz Anglii otrzymał ofertę od francuskiego klubu, jednak nie przystał na propozycję. Neymar pozostanie więc zawodnikiem PSG przynajmniej do zimowego okienka transferowego. Wyciek tej informacji może jeszcze bardziej spotęgować napięcie w szatni tej drużyny.

Źródło: Marca

Exit mobile version