Nowa mapa w Call of Duty Warzone. Co o niej wiemy?

Niecały rok temu, bo 10 marca 2020 została wydana jedna z najlepszych, darmowych gier wideo typu battle royale. Werdańsk, czyli mapa gry na której rozgrywamy „pojedynki” solo lub drużynowe zaczął się powoli wielu graczom nudzić. Przeglądając różne informacje dostępne w sieci możemy dowiedzieć się, że producent gry planuje zmienić całkowicie mapę, porzucając Werdańsk. Kiedy pojawi się nowa mapa w Call of Duty Warzone i co o niej wiemy?

Nowości w Warzone

ZestyCODLeaks, który znany jest z publikacji przecieków na temat CoD poinformował, że jest w posiadaniu materiałów mówiących o tym, że Warzone czekają spore zmiany. Zesty informuje, że producenci, aby urozmaicić graczom rozgrywkę planują wprowadzić dwa nowe tryby. Pierwszy z nich będzie dotyczył na przykład uczestniczenia w wyścigach w otwartym świecie. Drugi, tak zwany „plague mode” ma sprawić, że na mapie pojawią się hordy zombie. Gracze będą musieli zwalczać te postacie przed zrzutem na ziemię bomby atomowej.

Nowa mapa w Call of Duty Warzone. Co o niej wiemy?

Nowa mapa w Call of Duty Warzone

To nie koniec zmian, jakie zapowiedział Activision. Największą ma być porzucenie Werdańska na rzecz nowej mapy. Informacji na ten temat mamy już coraz więcej. Z resztą, wystarczy zobaczyć trailer dotyczący sezonu drugiego. Coś jest na rzeczy.

Reklama

Skąd wiadomo o tym, że ma pojawić się nowa mapa w Call of Duty Warzone? Jakiś czas temu gracze odkryli na mapie głowice nuklearne. Z kolei, zagłębiając się w odkryte linie dialogowe można wywnioskować, że mają one zniszczyć Werdańsk – miasto doskonale znane graczom Warzone. Finalnie, po wybuchu mamy zostać przeniesieni do zupełnie nowego miejsca. W sumie to dobra wiadomość, gdyż rok sprawdzania wszystkich zakamarków Werdańska powoli może się nudzić.

Kiedy pojawi się nowa mapa w Warzone? Niestety, na chwilę obecną producent nie zdradził terminu premiery. Być może będzie to 10 marca 2021, a więc rocznica debiutu tytułu?

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama