Nowe biurka i fotele dla graczy od Pro-Gamer by Yumisu
Nowe biurka i fotele dla graczy od Pro-Gamer by Yumisu

Nowe biurka i fotele dla graczy od Pro-Gamer by Yumisu

Biurka i fotele dla graczy od Pro-Gamer by Yumisu

Pro-Gamer by Yumisu to firma produkująca przede wszystkim fotele dla graczy. Firma nie ogranicza się tylko i wyłącznie do tego produktu. Oprócz tego w swojej ofercie posiada biurka dla graczy. Wśród nich jest między innymi model Xano, który skierowany jest przede wszystkim dla tych… cięższych graczy. To dlatego, że fotel ten oferuje maksymalne obciążenie wynoszące 150 kilogramów. Oprócz tego jego atutem jest specjalnie przygotowana konstrukcja, która zapewnia wygodę nawet przez wiele godzin, które gracz spędza przy komputerze. Jak w przypadku tego typu produktów przystało, Xano posiada poduszkę zarówno pod odcinek lędźwiowy, jak i pod kark. Dzięki temu możemy być pewni, że mamy prawidłową postawę przy komputerze. Atutem Pro-Gamer by Yumisu Xano jest również to, że siedzisko wypełniono podwójną warstwą pianki. Jest ona więc bardziej odporna na odkształcenia.

Pro-Gamer by Yumisu to także biurka dla graczy

Przedsiębiorstwo oprócz tego, że produkuje fotele dla graczy może pochwalić się nowością wprowadzoną do oferty. Mowa o D5000 LED i D3000 XL. Są to biurka dla graczy. Producent zadbał o różnorodność kolorystyczną, dzięki czemu będziemy mogli dopasować je do praktycznie każdego wnętrza. Kolejnym atutem są stalowe nogi i rama nośna. Oprócz tego cechą szczególną biurek jest ich sztywny i gruby blat. Biurka zaprojektowane są tak, by móc estetycznie poprowadzić wszystkie przewody z komputera i monitora. To za sprawą maskownic, a także półek i otworów. W przypadku modelu D5000 LED mamy do dyspozycji zarówno uchwyt na słuchawki, jak i specjalne miejsce na kubek. Dzięki niemu nie musimy martwić się o przypadkowe zalanie sprzętu. Mało tego, biurka posiadają również diody LED, które poprawiają kwestię wizualną.

Biurka dla graczy i fotele dla graczy Pro-Gamer by Yumisu – dostępność i cena

Zarówno biurka dla graczy jak i fotele dla graczy dostępne są na stronie producenta, firmy Pro-Gamer by Yumisu. Najtańsze biurko, czyli D1000 kosztuje 499 zł, natomiast model D5000 LED wyceniono na kwotę 729 zł. Z kolei fotele dla graczy można kupić od 219 zł, za model CRIT. Najdroższym fotelem jest XANO, który to kosztuje 966 złotych.