Nowy iPhone SE nie będzie rewolucyjny. Niestety.

Nowy iPhone SE miał być powiewem świeżości w klasie budżetowej smartfonów Apple. Najnowsze informacje mówią, że telefon w dalszym ciągu będzie prezentował się tak jak smartfony z przed 7 lat.

iPhone SE w dalszym ciągu będzie podobny do „ósemki”

Apple iPhone SE to tańszy model w ofercie giganta z Cupertino. Obecna generacja budżetowego smartfona swoim wyglądem przypomina iPhone 8. Wielu liczyło na to, że najnowsza odsłona iPhone SE, która będzie miała miejsce jeszcze w tym roku odejdzie od tego przestarzałego designu. Najnowsze informacje, które pojawiły się w sieci mówią, że jednak tak się nie stanie.

iphone se
iPhone SE 2020 przypomina swoim designem model iPhone 8. Najnowsze przecieki mówią, że kolejna generacja będzie wyglądać tak samo.

Według przecieków, które na swoim Twitterze udostępnił Ross Young, trzecia generacja SE będzie prezentowała się tak jak swój poprzednik. Model otrzyma niewielki ekran IPS LCD o przekątnej 4,7-cala i będzie pozbawiony notcha. Oczywiście smartfon będzie posiadał bardziej wydajne podzespoły. Jednym z głównych ulepszeń będzie obsługa sieci 5G.

Reklama

Zupełnie nowy wygląd dopiero w 2023?

Ross Young podał również, że nowy SE, który zerwie z wizerunkiem znanym nam już od iPhone 8 pojawi się dopiero w 2023 roku. Model ten będzie wyposażony w ekran o przekątnej 6,1-cala i prawdopodobnie będzie posiadał obiektyw aparatu na froncie w kształcie kropki. Apple więc zerwie z pokaźnym notchem. Model SE z 2023 roku ma posiadać również design znany z dwunastki.

Nowy iPhone SE nie będzie rewolucyjny. Niestety.
Czy Apple zdecyduje się na taki design?
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama