Już 23 kwietnia w godzinach 10 – 15 będzie można odwiedzić nowy salon Suzuki Motors Żerań w Warszawie. Warto odwiedzić to miejsce, bowiem zostanie zaprezentowany najnowszy model Suzuki GSX-S1000GT!

Nowy salon Suzuki Motors Żerań w Warszawie
Nowy salon Suzuki Motors Żerań w Warszawie

Nowy salon Suzuki Motors Żerań w Warszawie

Oficjalne, przysłowiowe “otwarcie bram” nastąpi w sobotę, 23 kwietnia o godzinie 10. Warto udać się do salonu Suzuki przy ulicy Elektronowej 2, bowiem każda osoba otrzyma vouchery ze zniżką na akcesoria i części. Co ciekawe, odbędą się również konkursy z cennymi nagrodami, które ufunduje Suzuki Motors Poland. Jakie będą to nagrody? Należy przybyć do salonu by się dowiedzieć.

Nowy salon Suzuki Motors Żerań w Warszawie. Suzuki GSX-S1000GT
Nowy salon Suzuki Motors Żerań w Warszawie

Premiera Suzuki GSX-S 1000GT

Oprócz tego, że suzuki otwiera nowy salon Suzuki Motors Żerań z motocyklami, równo w południe odbędzie się premiera nowego Suzuki GSX-S 1000GT, czyli potężnej maszyny wyposażonej w silnik 999 cm3, ale również oferującego wysoki komfort podróży, jak na motocykl klasy GT przystało. Mam na myśli wiele dodatków umilających podróż, takich jak 6,5-calowy wyświetlacz multimedialny, przełącznik trybu jazdy, system kontroli trakcji, elektroniczne sterowanie przepustnicą. Motocykl ma również dwukierunkowy quickshifter, tempomat oraz wspomaganie przy niskiej prędkości obrotowej. Maksymalna prędkość, jaką może uzyskać Suzuki GSX-S 1000GT wynosi 299 km/h. Motocykl ma 6-stopniową skrzynię biegów ze stałym zazębianiem. Zużycie paliwa według producenta oscyluje w granicach 6 litrów na każde 100 kilometrów.

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii motoryzacja.