Nowy Superman w produkcji! Henry Cavill powraca do roli Człowieka ze Stali!

Henry Cavill powróci do roli Człowieka ze Stali. Jak podają najnowsze raporty, nowy Superman jest w bardzo wczesnej fazie produkcji, jednak prace nad nim ruszyły. To świetna wiadomość dla fanów DC Comics!

Black Adam zbawcą DCEU? Henry Cavill powróci!

Dwayne „The Rock” Johnson właśnie objeżdża świat, promując swój film „Black Adam”. Były wrestler, a teraz obecnie najpopularniejszy aktor na świecie zdradził, że pracował nad przekonaniem Werner Bros., aby ci zgodzili się na stworzenie tego filmu przez ostatnie 15 lat. W końcu się to udało. The Rock jednak nie poprzestał na tym.

Nowy Superman w produkcji! Henry Cavill powraca do roli Człowieka ze Stali!_1
The Rock zbawicielem DCEU? Aktor ma naciskać na powrót Cavilla do roli Supermana!

Przeczytaj także: Aktor Ryan Grantham skazany na dożywocie za zabójstwo matki

Reklama

Podczas tournee, które promuje jego najnowszy film Johnson, zdradził jeden, bardzo pikantny szczegół. W nawiązaniu do fabuły filmu wyznał on, że postać „Black Adama jest najsilniejszą postacią na tym świecie. Najsilniejsza postać we wszechświecie była poza grą zbyt długo”. W internecie zawrzało, a fakt, że Cavill wcielił się w postać Supermana właśnie w tym filmie, świadczy o tym, że nowy Superman powróci na ekrany kin.

https://twitter.com/RS_Art2420/status/1579333014391521281?s=20&t=BmADSxcqLGrOhYesjil5mA

Nowy Superman powstanie! Potwierdza to najnowszy raport

Fani DCEU określili Dwayne Johnsona jako wybawcę. W ostatnich latach kinematyczne uniwersum DC nie radziło sobie najlepiej. Wszystko zaczyna się powoli zmieniać. Ogromną rolę w tym wszystkim odgrywa właśnie The Rock. The Hollywood Reporter przedstawiło ciekawy raport planów Warner Bros. wobec DCEU. Włodarze dali zielone światło na stworzenie drugiej części Człowieka ze Stali. Nowy Superman to coś, na co fani komiksów czekają od wielu lat. Oczywiście Cavill zagrałby w nim główną rolę, a najważniejsze osoby w Warner Bros. mają na to nawet mocno nalegać.

Nowy Superman w produkcji! Henry Cavill powraca do roli Człowieka ze Stali!_2
Człowiek ze stali 2 jest na bardzo wczesnym etapie produkcji. Fani w końcu doczekają się powrotu Cavilla do tej roli?

Plany Warner Bros. to jedno, The Rock planuje coś zupełnie innego. Aktor chce, aby Black Adam spotkał się twarzą twarz z Człowiekiem ze Stali. Johnson dąży więc do tego, aby historie tych dwóch postaci w końcu się ze sobą zeszły i wydaje się, że prędzej czy później tak się stanie. Co szokujące, The Rock przyznał, że walczył ze starym zarządem WB o Cavilla przez ostatnie 6 lat. Zarząd po prostu nie chciał widzieć tego aktora w tej roli. Teraz, kiedy tamte osoby odeszły ze swoich stanowisk, brytyjski aktor powróci do idealnej dla siebie roli.

Nowy Superman czeka obecnie na scenarzystów. Producentem Człowieka ze stali 2 ma zostać Charles Roven.

Źródło: The Hollywood Reporter

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama