139
Views

Lian Li DK-04 to biurko ze szklanym blatem o wymiarach 120 x 75 cm. W nogach biurka znajdziemy silniczki, które podnoszą całość na dowolną wysokość. Dzięki temu biurko umożliwia pracę, również na stojąco.  Biurko jest bardzo pojemne, w środku mamy sporo miejsca na podzespoły komputerowe.

W biurku zamontujemy do 10 dysków twardych, ponadto jest miejsce na 8 wentylatorów chłodzących (cztery mamy już w standardzie), zamontujemy tu także do 2 zestawów chłodzenia cieczą. Znalazło się miejsce na płytę główną w formacie ATX lub micro ATX oraz dwuslotową kartę graficzną.  Z przodu biurka znajdziemy cztery porty USB 3.0, wejście i wyjście audio oraz kontroler RGB.

Najnowszy model wejdzie do sprzedaży 10 maja, koszt biurka to 1500 dolarów. Zdecydowalibyście się na zamontowanie obudowy w formie biurka?

Tagi:
· · ·
Kategoria artykułu
Nowe technologie
Wpis partnerski

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.