Site icon MenWorld.pl

[OFICJALNIE] Alex Albon przedłuża kontrakt z Williamsem

Niektórzy spodziewali się awansu Tajskiego kierowcy do lepszej ekipy, a tymczasem Alex Albon przedłuża kontrakt z Williamsem.

[OFICJALNIE] Alex Albon przedłuża kontrakt z Williamsem
[OFICJALNIE] Alex Albon przedłuża kontrakt z Williamsem

Zespół Williamsa potwierdził, że ich aktualny kierowca Alex Albon będzie nadal się ścigać dla nich w sezonie 2023. Informację potwierdził też sam zainteresowany w swoich mediach społecznościowych.

Jestem naprawdę podekscytowany pozostaniem w Williams Racing na sezon 2023 i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co możemy osiągnąć jako zespół w pozostałej części tego sezonu i w przyszłym roku. Zespół osiągnął w tym roku pewne duże zyski i ekscytujące jest kontynuowanie tej podróży i dalsze wspólne rozwijanie naszej wiedzy. – Alex Albon

Reklama

Alex jest wspaniałym kierowcą i cenionym członkiem Williams Racing, więc cieszymy się, że możemy potwierdzić, że będziemy z nim współpracować długoterminowo. Alex wnosi świetną mieszankę umiejętności i wnikliwej wiedzy, która pomoże zespołowi odnieść większy sukces w przyszłości. Jest zaciętym zawodnikiem, okazał się popularnym i lojalnym członkiem zespołu i cieszymy się, że zapewni nam stabilną bazę, aby kontynuować rozwój w tej nowej erze samochodów F1. – szef zespołu Jost Capito

Alex Albon przedłuża kontrakt z Williamsem. Kto będzie jego kolegą z ekipy?

Na ten moment jego kolega z zespołu nie jest znany. Aktualny partner, czyli Nicholas Latifi prawdopodobnie pożegna się ze swoim miejscem, a także z królową motorsportu, bowiem już ogromne pieniądze wypłacane przez jego sponsorów nie wystarczają, aby zakryć jego marne rezultaty, które wykręcił na przestrzeni lat.

Źródło: F1

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii sport.

Exit mobile version