Ogromny smartwatch dla każdego

Omawiany smartwatch to odwzorowanie urządzenia znanego z gry Fallout.  Trzeba przyznać że smartwatch został odwzorowany bardzo dokładnie wraz z gałkami, pokrętłami, wskaźnikami i diodami.  Sprzęt posiada znany z gry duży monochromatyczny wyświetlacz.

To co wyróżnia Pip-Boy Deluxe Bluetooth Edition to bez wątpienia wygląd, jeśli chodzi o zastosowanie nie różni się on w zasadzie niczym od zwykłego smartwatcha. Urządzenie możemy  podłączyć pod smartfona. Dzięki temu będziemy mogli odbierać połączenia telefoniczne, liczne komunikaty a nawet posłuchamy muzyki.  Rozmowa przy pomocy prezentowanego urządzenia może wyglądać dość komicznie, ponieważ urządzenie jest ogromne, waży około 0,9 kilograma miara to 18×13 cm.

smartwatch

Czy urządzenie jest praktyczne? To trudne pytanie jednak naszym zdaniem  funkcjonalność nie była głównym celem producenta. Z dodatkowych funkcji  urządzenie oferuje tryb „cosplay” w którym naśladuje urządzenia z gry Fallout. Posiada, również głośniki stereo oraz wyjmowalną pamięć  USB. Gdyby ktoś mimo tych wszystkich zalet wahał się nad zakupem, prezentujemy wideo przybliżające urządzenie.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
Stylowy pan młody - jak powinien wyglądać na ślubie?
Stylowy pan młody – jak powinien wyglądać na ślubie?