Site icon MenWorld.pl

OneDrive dostanie… stories. Czy to naprawdę potrzebne?

Jedną z głównych funkcji większość mediów społecznościowych, są stories, czyli popularne relacje. Teraz tego typu funkcję zyska także OneDrive, w którym jest ona opisywana jako “historie fotograficzne”. Czy to jest naprawdę potrzebne?

OneDrive zyska relacje. Skorzystacie?

OneDrive to chmura, która pozwala na przechowywanie osobistych plików. Oczywiście, jako właściciel danego folderu i plików możemy je udostępnić innym osobom – znajomym, współpracownikom czy rodzinie. Właśnie z myślą o innych użytkownikach Microsoft zdecydował się na wdrożenie do dysku relacji, które określa jako “historie fotograficzne”.

Przeczytaj także: InPost z nową, bardzo przydatną funkcją nadawania paczek!

Reklama

Stories, czyli relacje, to znana funkcja z mediów społecznościowych, która pozwala na udostępnianie zdjęć czy filmów na naszym profilu, które znikają po 24 godzinach. Dzięki temu możemy w szybki sposób aktualizować przebieg naszego dnia. Teraz taka sama funkcja trafi do OneDrive!

Relacjami będziemy mogli podzielić się z kimkolwiek chcemy

Wprowadzenie funkcji Stories nie zawsze kończyło się sukcesem, jednak z pewnością Instagram może mówić o powodzeniu. W przypadku tej platformy funkcja ta jest tak popularna, że firma rozważa wprowadzenie limitu udostępniania relacji, ponieważ to właśnie ona stała się głównym narzędziem wykorzystywanym przez użytkowników.

onedrive
OneDrive dostanie... stories. Czy to naprawdę potrzebne?

Microsoft wprowadza do OneDrive “historie fotograficzne”, dzięki którym na naszym dysku internetowym będziemy mogli stworzyć relacje ze zdjęć, które w nich przechowujemy. Takie relacje będziemy mogli udostępniać bliskim i innym osobom przez specjalny link, dzięki któremu zyskają one możliwość interakcji z kolekcją. Funkcja będzie darmowa.

Źródło: Microsoft

Exit mobile version