80
Views

InPost mocno ułatwia klientom odbiór i nadawanie swoich paczek, a wszystko dzięki paczkomatom. Zdalne otwieranie skrytek na paczki w paczkomatach jest bardzo popularnym rozwiązaniem, dlatego też firma wprowadzi tego typu rozwiązanie również w przypadku nadawania i zwracania paczek!

InPost wprowadza nowość dla nadawców przesyłek!

InPost wie jak zwiększyć komfort korzystania ze swoich paczkomatów i wprowadza nowe sposoby odbierania paczek. Zdalne otwieranie skrytek z paczkami pozwala zaoszczędzić sporo czasu, ponieważ wystarczą dwa kliknięcia w aplikacji mobilnej i skrytka otwiera się samoczynnie.

Przeczytaj także: Orlen Vitay nie działa. Ogromne zainteresowanie aplikacją

Z racji tego, że to rozwiązanie jest tak lubiane wśród użytkowników, firma postanowiła wprowadzić je również w przypadku nadawania i zwracania przesyłek za pomocą paczkomatów i aplikacji mobilnej, z której korzysta już ponad 9,3 mln aktywnych użytkowników!

Nadawanie i zwracanie przesyłek jeszcze prostsze!

W oficjalnym komunikacje InPost możemy przeczytać, że nadawania i zwracanie paczek w Paczkomacie będzie jeszcze prostsze i wygodniejsze. Firma wprowadza do swoich urządzeń funkcję zdalnego otwierania skrytki. Nowa funkcja sprawia, że nie będziemy musieli wpisywać kodu nadania czy skanować kod QR, ponieważ aplikacja mobilna zrobi za nas praktycznie wszystko.

Jak skorzystać z nowej funkcji zdalnego otwierania skrytki w paczkomatach w celu zwrotu lub nadania paczki? W aplikacji mobilnej InPost należy wejść w zakładkę “Nadaję” lub “Zwracam” i wypełnić specjalny formularz nadania lub zwrotu paczki do wybranego sklepu. Kolejnym krokiem jest wybranie paczkomatu, z którego chcemy wysłać przesyłkę. Kiedy się znajdziemy się w jego pobliżu, w aplikacji pojawi się opcja “Otwórz skrytkę zdalnie”. Wtedy wystarczy tylko włożyć przesyłkę do odpowiedniej skrytki i zamknąć drzwiczki!

inpost

Źródło: InPost

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.