OPPO Find X3 Pro jako jeden z pierwszych z Android 12

Posiadacze smartfonów OPPO Find X3 Pro mogą jako jedni z pierwszych cieszyć się systemem Android 12 Beta 1. Oczywiście, mówimy o nakładce ColorOS Developer Preview.

Podczas wczorajszej konferencji mogliśmy zobaczyć najnowsze dziecko Google, czyli system Android 12. W mojej opinii, oprogramowanie zmieniło się bardzo mocno – w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Przede wszystkim widać, że zmieniono Androida pod kątem wizualnym. Oczywiście, oprócz UI programiści skupili się na bezpieczeństwie oraz prywatności. Rzecz jasna, te cechy znajdziemy również w ColorOS – nakładce, która dostępna jest dla posiadaczy OPPO Find X3 Pro. Właściciele tego smartfona zyskają więc w zakresie UI oraz UX. Autorzy oprogramowania informują, że użytkownicy zyskają większą kontrolę oraz przejrzystość.

Android 12 dostępny w OPPO Find X3 Pro

Marka już w ubiegłym roku udostępniła swoim użytkownikom system Android jako jedna z pierwszych. Tym razem było ponownie. Zaraz po ogłoszeniu Android 12 Developer Preview Program, OPPO udostępniło programistom Android 12 Beta 1 dla modelu Find X3 Pro. Dzięki temu mogą odkrywać nowości systemu. Aby nie było tak kolorowo, marka udostępniła system deweloperom z Singapuru, Chin, Tajwanu, Australii i Nowej Zelandii, jednocześnie sugerując użytkownikom, którzy nie są programistami, aby nie instalowali najnowszej wersji Androida. Pamiętajmy, to wersja Beta, która może mieć problemy ze stabilnością.

Czym może pochwalić się nowy system Android?

Android 12 to przede wszystkim nowy wygląd, trochę przypominający mi iOS’a. Szczegóły możecie zobaczyć klikając w ten link. To jednak nie jedyna zmiana. Dodatkowo system ma dawać użytkownikowi jeszcze większą przejrzystość i kontrolę. Możemy więc udostępniać aplikacjom tylko przybliżoną lokalizację, blokować kamerę i mikrofon, a także hibernować programy, z których nie korzystamy przez ponad 90 dni.

Nowości to również większa kompatybilność z formatami użytkownika, poprawiony interfejs użytkownika, który obejmuje paski funkcjonalne i zaktualizowane tryby pracy.

Android 12
Android 12 to nie tylko nowy wygląd, ale też lepsza optymalizacja i większe bezpieczeństwo.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Remake Red Dead Redemption na Unreal 5. Robi wrażenie!

Minęło dwanaście lat od premiery RDR na konsole PS3...

Awans Polski. Co musi się stać, aby do tego doszło?

Już w środę reprezentacja Polski zagra swój ostatni i...

Rysik dla iPhone trafi do sprzedaży? Apple ma projekt

Kilka lat temu rysiki byłby nieodłączną częścią palmtopów czy...

Jakie gry warto kupić podczas Steam Autumn Sale 2022?

Kolejna duża wyprzedaż steam, a tym razem Steam Autumn...

Canelo do Messiego: „Módl się, żebym Cię nie spotkał”. Bokser grozi piłkarzowi!

Reprezentacja Argentyny w drugim meczu fazy grupowej Mistrzostw Świata...


Daniel Laskowski
Daniel Laskowskihttp://menworld.pl
Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet takich jak PC World. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!