Connect
To Top

Oppo RX17 Pro – paw wśród smartfonów

Oppo RX17 Pro to smartfon producenta, który niedawno pojawił się na naszym rynku. Smartfony Oppo charakteryzują się niecodziennymi rozwiązaniami i niekonwencjonalnym wyglądem. To przecież urządzenia tej firmy jako pierwsze posiadały czytniki linii papilarnych wmontowany w ekran oraz przednią kamerkę wysuwającą się z obudowy. Czy RX17 Pro może nas czymś zaskoczyć? Czy wyróżnia się na tle konkurencji? Sprawdźmy to.

Wstecz1 z 13Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Oppo RX17 Pro to z pewnością ciekawy model, który intryguje swoim wyglądem. Smartfon ten posiada cechy, których nie powstydziłby się flagowiec. Są także takie aspekty, które znajdziemy w telefonach o kilkaset złotych tańszych. Jak wrażenia wywarł na mnie ten model? Poleciłbym go znajomemu? Przekonacie się w dalszej części recenzji.

Wstecz1 z 13Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media