76
Views
Orange pokazuje najpopularniejsze smartfony. Szokujące dane!
Orange pokazuje najpopularniejsze smartfony. Szokujące dane!

Rzecznik Orange Polska opublikował na twitterze najpopularniejsze telefony w sieci pomarańczowego operatora. Wybór nie tylko lidera jest zaskakujący, ale także dziwi wybór aż czterech z pięciu najpopularniejszych smartfonów.

Orange pokazuje najpopularniejsze smartfony. Liderem Realme!

Jak możemy wyczytać w informacji przekazanych przez rzecznika, najpopularniejsza piątka prezentuje się następująco:

  1. Realme C11 – 469 zł
  2. Samsung Galaxy A52s 5G – 1609 zł
  3. Samsung Galaxy A22 5G – 959 zł
  4. Xiaomi Redmi 9A – 479 zł
  5. Samsung Galaxy A13 – 769 zł

Jak widać w zestawieniu króluje Samsung, która posiada aż trzy swoje modele w pierwszej piątce zestawienia. Co ciekawe niezwykle dużą popularnością cieszy się Realme C11, a jest to telefon, który możemy kupić w sklepach poniżej 500 zł, a także jako trzecia marka uplasowało się Xiaomi z modelem Redmi 9A.

Informacja rzecznika

Jak prezentuje się specyfikacja najpopularniejszego modelu?

Realme C11 to budżetowy smartfon, który swoją premierę miał 13 miesięcy temu, w czerwcu 2021 roku. Posiada 6,5″ ekran IPS o rozdzielczości 1600 x 720. Producent w kwestii procesora postawił na Unisoc SC9863A i 2 GB pamięci RAM. Smartfon napędza system Android 11, ale co ciekawe smartfon dysponuje całkiem sporą baterią o pojemności 5000 mAh.

Źródło: Wojtek Jabczyński

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii urządzenia mobilne.

Kategoria artykułu
Urządzenia mobilne
Łukasz Łyszcz

Interesuję się głównie nowymi technologiami, ale lubię też prześledzić ważniejsze mecze piłki nożnej czy obejrzeć wyścig Formuły 1. Jakiś czas temu upodobałem sobie pisanie tekstów i prawdopodobnie wpadłeś na mój opis, zaraz po skończeniu czytania moich wypocin w "artykule", albo "recenzji".

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.