Connect
To Top

Patriot Viper V765 – mechaniczna klawiatura dla graczy

Producent dysków i pamięci RAM nagle wchodzi na rynek peryferiów? Widocznie to się po prostu opłaca. Patriot Viper V765 to mechaniczna klawiatura dla graczy. Wyposażono ją w przełączniki Kaihua Kailh White Box. Zapewne wielu z Was nie ma pojęcia co to takiego. W sumie nie dziwne, ponieważ niewielu producentów je stosuje. Mamy więc okazję przekonać się, czy wykorzystanie ich było dobrym posunięciem.

Wstecz1 z 5Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Zawartość opakowania Patriot Viper V765

Mechaniczna klawiatura dla graczy Patriot Viper V765 dotarła do mnie w dość sporej wielkości opakowaniu. Wcale to mnie nie zdziwiło, ponieważ przecież jest to model ważący 1134 gram. Jej wymiary to 52 x 21,5 x 7,7 cm. Oprócz bohatera testu w pudełku znajduje się skrócona instrukcja obsługi, naklejki oraz szczypce, którymi możemy wyjmować klawisze. Umieszczono tam także podkładkę pod nadgarstki. Łączy się ona z klawiaturą za pomocą magnetycznych zatrzasków.

Wstecz1 z 5Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Gry

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.