Paulo Sousa w Interze? Portugalczyk przejmie drużynę z San Siro?

Portugalski szkoleniowiec pozostaje bez pracy od czerwca tego roku, kiedy z jego usług zrezygnowało legendarne brazylijskie Flamengo, dla którego zrezygnował z pracy w reprezentacji Polski. Paulo Sousa w Interze Mediolan ma rację bytu? Czy portugalski trener poprowadzi włoską drużynę? Władze klubu dały jasno do zrozumienia.

A miało być tak pięknie

Kiedy Paulo Sousa odchodził z reprezentacji Polski, wszyscy byli mocno zaskoczeni. Portugalczyk miał przecież poprowadzić naszą kadrę w meczach barażowych do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Trzy miesiące przed decydującym starciem z Rosjanami Portugalczyk oznajmił prezesowi PZPN, Cezaremu Kuleszy, że zrywa swój kontrakt.

Paulo Sousa w interze
Flamengo zwolniło Sousę. Były trener reprezentacji Polski pozostaje bez pracy.

Przeczytaj także: Jerzy Brzęczek został zwolniony z Wisły Kraków!

Reklama

Portugalczyk przeniósł się do Brazylii, gdzie objął stery legendarnego brazylijskiego klubu, Flamengo. Oczekiwania wielkie, jednak Sousa im nie podołał. Już po kilku tygodniach od przejęcia posady trenera pojawiały się informacje, że szatnia jest mocno podzielona. Wyników też nie było, więc Sousa został zwolniony. Teraz pojawiają się plotki sugerujące, że Paulo Sousa w Interze miałby przejąć posadę po Simone Inzaghi’m.

Paulo Sousa w Interze? Portugalczyk w końcu znajdzie pracę?

Czy Paulo Sousa w Interze ma rację bytu? Włoska drużyna pomimo tego, że w grupie C Ligi Mistrzów zajmuje drugie miejsce (wczoraj wygrała z Barceloną 1:0), to jednak we włoskiej lidze gra poniżej oczekiwań. Obecnie plasuje się na 9. pozycji. Dlatego też pozycja Simone Inzaghi’ego jest zagrożona.

Problem Sousy polega na tym, że Portugalski szkoleniowiec chce, jednak włoski klub nie. Pojawiają się informacje, że Paulo Sousa zaproponował władzom klubu współpracę, jednak Inter zdecydował się odmówić. Paulo Sousa w Interze nie jest więc czymś, czego należy się spodziewać. Portugalski szkoleniowiec dalej pozostaje bez pracy i wiele wskazuje na to, że długo jeszcze tak zostanie, ponieważ zainteresowania jego usługami po prostu nie ma.

FC Barcelona vs Inter. Gdzie oglądać mecz?_1/ Paulo Sousa w interze
Włoski klub zdecydowanie odmówił Portugalskiemu szkoleniowcowi.

Źródło: Przegląd Sportowy

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama