Piotr Zieliński od wielu lat reprezentuje barwy SCC Napoli. Polak jest podstawowym zawodnikiem włoskiego klubu, jednak co roku pojawia się temat transferu pomocnika. Czy tym razem 28-latek w końcu zmieni klub? Podobno na stole leży już oferta!

Piotr Zieliński na wylocie z Napoli?

Transfer Piotra Zielińskiego każdego lata powraca jak bumerang. Od momentu, kiedy pomocnik powrócił do Napoli, sugeruje się, że wkrótce Polak zmieni klub. Tak na razie się nie stało, jednak tym razem transfer może okazać się prawdziwy. Drużyna z Neapolu ma podobno wysłuchiwać ofert za 28-letniego pomocnika.

Przeczytaj także: Wiadomo, z jakim numerem Lewandowski zagra w Barcelonie

Piotr Zieliński poprzedni sezon może zaliczyć do grona tych średnich. Jego forma była bardzo nierówna – świetne występy przeplatał słabymi. Wylała się na niego spora fala krytyki ze strony mediów. O ile runda jesienna w jego wykonaniu była świetna, to druga część sezonu nie była zbyt udana. Na tamtym etapie rozgrywek często nawet nie łapał się do pierwszej jedenastki. Czy przyszedł czas na transfer?

Piotr Zieliński Manchester City
Piotr Zieliński zmieni klub? 25 milionów euro na stole!

Rzym jednym z kierunków dla Polaka? Oferta ma być już na stole

Piotr Zieliński może być łakomym kąskiem dla wielu klubów poszukujących ofensywnego pomocnika. Polak w poprzednim sezonie w Napoli wystąpił w 35 meczach, w których zdobył sześć goli i zanotował pięć asyst. Nie są to powalające statystyki, jednak gra Polaka przykuwa uwagę. Okazuje się, że zainteresowanym usługami piłkarza jest Lazio!

Jak podaje serwis footballnews24.it, Piotr Zieliński znalazł się na celowniku Lazio. Rzymianie rzekomo złożyli już nawet ofertę Napoli za polskiego pomocnika. Według przecieków drużyna ze stolicy Włoch jest gotowa przeznaczyć na transfer piłkarza 25 milionów euro. Oba kluby zaczęły już nawet rozmowy na temat transferu.

Źródło: Footballnews24.it