Wiadomo, z jakim numerem Lewandowski zagra w Barcelonie

Do tej pory Robert Lewandowski grał z numerem „9” na koszulce, ale w Barcelonie już jeden piłkarz zajmuje ten numer. Jak rozwiązano sprawę?

Wiadomo, z jakim numerem Lewandowski zagra w Barcelonie
Wiadomo, z jakim numerem Lewandowski zagra w Barcelonie

Transfer Polaka do FC Barcelony stał się faktem o czym ostatnio pisaliśmy. Hiszpański klub wyłożył na Polaka 45 milionów euro plus 5 milionów w bonusach. Tym samym, 33-latek stał się najdrożej sprzedanym polskim piłkarzem, jak i bawarskiego klubu, w którym do tej pory występował.

Z jakim numerem zagra Robert Lewandowski w Barcelonie?

Wiele osób poddaje w wątpliwość występ Roberta z dziewiątką na koszulce, za sprawą Memphisa Depaya, który posiada ten numer na swojej koszulce. Według informacji od Mateusza Borka z Kanału Sportowego, Memphis utraci dotychczasowy numer, albo nie będzie takiej konieczności, za sprawą transferu piłkarza.

Robert Lewandowski, będąc dzisiaj „brandem” mając swoją firmę RL9, mając nawet swoją linię w firmie 4F, nie może grać z innym numerem niż „9”. Bo nagle nie zmienisz brandu na RL19, czy na RL25. Musiał zawrzeć zapis, że jeśli on zmienia klub, to musi dostać „9” – Mateusz Borek

Informacje dziennikarza są także potwierdzeniem doniesień sprzed kilku tygodni, kiedy to w maju Gerard Romero informował, że Pini Zahavi złożył zamówienie na dziesięć koszulek z nazwiskiem Lewandowskiego i numerem 9. Po dopięciu transferu koszulki wylądują na aukcji charytatywnej.

Źródło: Kanał Sportowy

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii sport.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Apple Watch wybuchł. Czy Apple ma problem?

Wiele razy słyszeliśmy o wybuchających urządzeniach, jednak w większości...

W sieci pojawiły się zdjęcia XFX Radeon RX 6700 XL.

Do sieci trafiły zdjęcia do tej pory nie znanej...

Remake Horizon Zero Dawn na horyzoncie? Sony ma pracować nad odświeżeniem gry

Remake Horizon Zero Dawn jest bardzo realny. Sony rzekomo...

GTA za darmo! Pobierz kultową, 2-gą odsłonę gry DMA Design

Wielka kradzież samochodów - kultowa seria, którą zna prawie...
Łukasz Łyszcz
Łukasz Łyszcz
Przygodę z komputerami zacząłem składając swojego pierwszego blaszaka. Potem przyszła pora na założenie własnej grupy na FB, a zdobywana wiedza pozwoliła mi na nagrywanie recenzji sprzętu na swój kanał na YT. Finalnie znalazłem się tutaj - w męskim świecie!