90
Views

Do tej pory Robert Lewandowski grał z numerem “9” na koszulce, ale w Barcelonie już jeden piłkarz zajmuje ten numer. Jak rozwiązano sprawę?

Wiadomo, z jakim numerem Lewandowski zagra w Barcelonie
Wiadomo, z jakim numerem Lewandowski zagra w Barcelonie

Transfer Polaka do FC Barcelony stał się faktem o czym ostatnio pisaliśmy. Hiszpański klub wyłożył na Polaka 45 milionów euro plus 5 milionów w bonusach. Tym samym, 33-latek stał się najdrożej sprzedanym polskim piłkarzem, jak i bawarskiego klubu, w którym do tej pory występował.

Z jakim numerem zagra Robert Lewandowski w Barcelonie?

Wiele osób poddaje w wątpliwość występ Roberta z dziewiątką na koszulce, za sprawą Memphisa Depaya, który posiada ten numer na swojej koszulce. Według informacji od Mateusza Borka z Kanału Sportowego, Memphis utraci dotychczasowy numer, albo nie będzie takiej konieczności, za sprawą transferu piłkarza.

Robert Lewandowski, będąc dzisiaj “brandem” mając swoją firmę RL9, mając nawet swoją linię w firmie 4F, nie może grać z innym numerem niż “9”. Bo nagle nie zmienisz brandu na RL19, czy na RL25. Musiał zawrzeć zapis, że jeśli on zmienia klub, to musi dostać “9” – Mateusz Borek

Informacje dziennikarza są także potwierdzeniem doniesień sprzed kilku tygodni, kiedy to w maju Gerard Romero informował, że Pini Zahavi złożył zamówienie na dziesięć koszulek z nazwiskiem Lewandowskiego i numerem 9. Po dopięciu transferu koszulki wylądują na aukcji charytatywnej.

Źródło: Kanał Sportowy

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii sport.

Kategoria artykułu
Sport
Łukasz Łyszcz

Interesuję się głównie nowymi technologiami, ale lubię też prześledzić ważniejsze mecze piłki nożnej czy obejrzeć wyścig Formuły 1. Jakiś czas temu upodobałem sobie pisanie tekstów i prawdopodobnie wpadłeś na mój opis, zaraz po skończeniu czytania moich wypocin w "artykule", albo "recenzji".

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.