81
Views

Pajączki, żylaki oraz zakrzepica żył to bardzo groźne choroby, które dotykają nie tylko żeńską część społeczeństwa, ale także i męską. Są to schorzenia, którym powinniśmy zapobiegać. Ostatnio bardzo często mówi się o kompresjoterapii, która jest bardzo prosta, bezpieczna i skuteczna w profilaktyce oraz leczeniu tych dolegliwości. W zależności od stopnia rozwoju choroby wykorzystuje się specjalistyczne wyroby medyczne, takie jak pończochy, rajstopy i podkolanówki uciskowe męskie oraz żeńskie, o różnej klasie kompresji. Pomimo zaleceń i podstaw medycznych, część osób (głównie panowie) krępuje się i nie chce zakładać rajstop, pończoch, bądź podkolanówek przeciwżylakowych.

Dlaczego warto nosić podkolanówki męskie na żylaki?

Podkolanówki przeciwżylakowe męskie działają zarówno profilaktycznie, jak i leczniczo. Istotnie nie eliminują one żylaków, jednak pomagają złagodzić uciążliwe objawy choroby oraz zapobiegają rozwojowi licznych poważniejszych powikłań, jak owrzodzenia, czy zapalenia tkanki podskórnej. Ich właściwe oraz regularne noszenie, zapewnia prawidłowe krążenie żylne, niweluje uczucie zmęczenia oraz ciężkości nóg, drętwienia łydek, a także zmniejsza opuchliznę kończyn dolnych. Z tego względu podkolanówki uciskowe męskie zalecane są panom, którzy przez długi czas wykonują swoją pracę w jednej pozycji (stojącej lub siedzącej). Powinny je również nosić osoby często podróżujące samolotami oraz te obciążone genetycznie, u których występuje ryzyko wystąpienia uciążliwych dolegliwości żylnych.

Podkolanówki uciskowe męskie – dyskretny sposób na żylaki nóg
Podkolanówki uciskowe męskie – dyskretny sposób na żylaki nóg

Podkolanówki uciskowe męskie: https://venoflex.pl/podkolanowki-uciskowe-meskie/

Podkolanówki przeciwżylakowe męskie – dyskrecja i wartość lecznicza w jednym

W sklepach medycznych stacjonarnych, jak również internetowych możemy znaleźć szeroki asortyment specjalistycznych wyrobów uciskowych. Do wyboru mamy pończochy, rajstopy i podkolanówki męskie na żylaki, które wyróżnia działanie profilaktyczne i lecznicze zarówno w przypadku występowania żylaków, jak również i przewlekłej niewydolności żylnej. Oprócz tego są niezmiernie wygodne, bezpieczne oraz dyskretne podczas noszenia, dlatego bez obaw mogą nosić je panowie zawstydzeni zaistniałym problemem. Większość modeli jest elegancka, wykonana z wysokiej jakości materiałów, przyjaznych dla skóry. Zarówno pończochy, rajstopy i podkolanówki uciskowe męskie można nosić przez cały rok, niezależnie czy to zimą, czy latem, na wyjście prywatne ze znajomymi, czy biznesowe wyjście do pracy. W każdej sytuacji dyskretnie i niepostrzeżenie będą wspierać opuchnięte i zmęczone nogi panów.

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii zdrowie.

Kategoria artykułu
Zdrowie
Wpis partnerski

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.