Site icon MenWorld.pl

Pogoń Szczecin vs Brondbyernes IF Liga Konferencji Europy

Portowcy mają dziś nie lada wyzwanie. W ramach drugiej rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy zmierzą się z drużyną z Kopenhagi, która potencjalnie wydaje się być faworytem. Czy Kamil Grosicki z kolegami zaskoczą widzów i w spotkaniu Pogoń Szczecin vs Brondbyernes IF pokażą kto bardziej zasługuje na wygraną?

Po pierwszej rundzie eliminacji mam mieszane uczucia. Fakt, Pogoń wygrała u siebie 4:1 z KR Reykjavik, jednak spotkanie rewanżowe było serią nieporozumień i totalną klapą. Portowcy przegrali na wyjeździe 0:1 i tak naprawdę grali w bardzo słabą piłkę. Wynik, niestety zasłużony. Mam jednak nadzieję, że w drugiej rundzie Pogoń zaskoczy pozytywnie i przejdzie dalej, eliminując Duńczyków. Tym bardziej, że drużyna ze Szczecina w pierwszym spotkaniu PKO Ekstraklasy zwyciężyła z Widzewem Łódź 2:1.

Pogoń Szczecin vs Brondbyernes IF Liga Konferencji Europy
Pogoń Szczecin vs Brondbyernes IF Liga Konferencji Europy

Pogoń Szczecin vs Brondbyernes IF. Liga Konferencji Europy 2022/23

Drużyna Kamila Grosickiego ma twardy orzech do zgryzienia. Broendby IF w ubiegłym sezonie grał w Lidzie Europy, a także miał okazję wyeliminować, właśnie w drugiej rundzie, polską drużynę – Lechia Gdańsk. Miejmy nadzieję, że Pogoń Szczecin w dzisiejszym spotkaniu okaże się silniejsza od rywala. Przypomnę, mecz będzie można obejrzeć w TVP 2 (start studia o 18:25), w TVP Sport (start o 19:50), a także online, za pośrednictwem portalu sport.tvp.pl.

Reklama

Zachęcam również do sprawdzenia konferencji prasowej przed meczem Pogoń – Brondby, która została opublikowana na oficjalnym kanale YouTube Portowców. Dodam również, że wszystkie bilety zostały już wyprzedane na nadchodzący mecz.

Oficjalna konferencja prasowa przed meczem Pogoń Szczecin - Brondby IF
Pogoń Szczecin vs Brondbyernes IF Liga Konferencji Europy

Zdjęcia pochodzą z portalu Pogoń Szczecin. Zachęcam do lektury innych artykułów z kategorii sport.

Exit mobile version