Polska firma Makarun otwiera restaurację fast food w Dubaju

Właściciele Makarun zaczynali od przyczepy gastronomicznej w okolicach miasteczka studenckiego. Dziś mają wiele lokali w kraju i zaczynają podbijać świat. Po otwarciu punktu w Hamburgu są coraz bliżej uruchomienia kolejnego… w Dubaju.

Makarun w Dubaju. Polacy otwierają lokal na słynnej palmie

Rozwój polskiej sieci restauracji fast food Makarun. Dzięki podpisanej już umowie rodacy otworzą w drugim kwartale tego roku lokal w bardzo prestiżowej lokalizacji. Mowa o słynnej sztucznej wyspie w kształcie palmy. Co ciekawe, przedstawiciele sieci Makarun wspominają o wyłączności na markę na obszarze całych Emiratów Arabskich. Oznacza to, że fast food może powstać w innych lokalizacjach.

Sieć restauracji fast food Makarun chce podbić rynek w Emiratach Arabskich
Sieć restauracji fast food Makarun chce podbić rynek w Emiratach Arabskich

 

Lokalizacja lokalu? Bezpośrednie sąsiedztwo kina

Lokal gastronomiczny polskiej firmy ma być zlokalizowany w pasażu The Pointe Jumeirah. Co ciekawe, na popularnej palmie znajdują się hotele, centra handlowe, a także rezydencje. Kto posiada tam swój dom? Między innymi Roger Federer i David Beckham.

Reklama

Nowe miejsce na mapie restauracji w pasażu The Pointe Jumeirah zostanie zaaranżowane przez firmę Schwitzke&Górski. Mało tego, będzie to największy lokal tej sieci, którego powierzchnia ma wynosić 160 metrów kwadratowych. Restauracja ma wprowadzić w Dubaju tak zwany live coocking, ponieważ jest on teraz bardzo modny.

Pozostaje mi tylko życzyć sukcesu właścicielom oraz ekspansji na kolejne rynki.

Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama