Connect
To Top

Polska firma Makarun otwiera restaurację fast food w Dubaju

Właściciele Makarun zaczynali od przyczepy gastronomicznej w okolicach miasteczka studenckiego. Dziś mają wiele lokali w kraju i zaczynają podbijać świat. Po otwarciu punktu w Hamburgu są coraz bliżej uruchomienia kolejnego… w Dubaju.

Makarun w Dubaju. Polacy otwierają lokal na słynnej palmie

Rozwój polskiej sieci restauracji fast food Makarun. Dzięki podpisanej już umowie rodacy otworzą w drugim kwartale tego roku lokal w bardzo prestiżowej lokalizacji. Mowa o słynnej sztucznej wyspie w kształcie palmy. Co ciekawe, przedstawiciele sieci Makarun wspominają o wyłączności na markę na obszarze całych Emiratów Arabskich. Oznacza to, że fast food może powstać w innych lokalizacjach.

Sieć restauracji fast food Makarun chce podbić rynek w Emiratach Arabskich

Sieć restauracji fast food Makarun chce podbić rynek w Emiratach Arabskich

 

Lokalizacja lokalu? Bezpośrednie sąsiedztwo kina

Lokal gastronomiczny polskiej firmy ma być zlokalizowany w pasażu The Pointe Jumeirah. Co ciekawe, na popularnej palmie znajdują się hotele, centra handlowe, a także rezydencje. Kto posiada tam swój dom? Między innymi Roger Federer i David Beckham.

Nowe miejsce na mapie restauracji w pasażu The Pointe Jumeirah zostanie zaaranżowane przez firmę Schwitzke&Górski. Mało tego, będzie to największy lokal tej sieci, którego powierzchnia ma wynosić 160 metrów kwadratowych. Restauracja ma wprowadzić w Dubaju tak zwany live coocking, ponieważ jest on teraz bardzo modny.

Pozostaje mi tylko życzyć sukcesu właścicielom oraz ekspansji na kolejne rynki.

More in Biznes

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media