Reprezentacja Polski rozegra swój ostatni towarzyski mecz przed finałami Mistrzostw Europy 2020. Dzisiejszym przeciwnikiem Biało-Czerwonych będzie Islandia. Gdzie oglądać spotkanie Polska – Islandia?

Polska – Islandia, czyli ostatni sprawdzian przed Euro 2020

Dzisiejszego wieczoru, reprezentacja Polski rozegra swój ostatni mecz przed wyjazdem na, rozpoczynające się w piątek, Mistrzostwa Europy 2020. Przeciwnikiem podopiecznych Paulo Sousy będzie reprezentacja Islandii. W przeciwieństwie do Polaków, Islandczycy nie wystąpią na Euro 2020. Spotkanie będzie miało jednak nieco gorzko słodki smak, ponieważ dziś dowiedzieliśmy się o tym, że Arkadiusz Milik nie pojedzie na Euro 2020. Sztab medyczny nie był w stanie wyleczyć w tak krótkim czasie polskiego napastnika.

Przeczytaj także: Arkadiusz Milik nie jedzie na EURO 2020!

Ostatnie spotkanie pomiędzy dwoma drużynami odbyło się w 2015 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Tamtego wieczoru, reprezentacja Polski pewnie pokonała Islandczyków 4:2, a dwie bramki w ciągu trzech minut strzelił Robert Lewandowski. Czy dziś będzie podobnie?

Gdzie oglądać dzisiejsze spotkanie?

Spotkanie Polska – Islandia będzie wyglądało zupełnie inaczej niż mecz z Rosją rozegrany 1 czerwca. Z racji tego, że jest to ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Europy, selekcjoner reprezentacji Polski, Paulo Sousa, będzie chciał sprawdzić najmocniejszy skład. Oznacza to, że na boisko wybiegnie m.in. Robert Lewandowski, Piotr Zieliński, Bartosz Bereszyński i Wojciech Szczęsny. Tych zawodników nie zobaczyliśmy poprzednim spotkaniu.

Polska - Islandia
Pojedynek z Islandią będzie ostatecznym sprawdzianem Polaków przed Euro 2020.

Mecz Polska – Islandia rozpocznie się o 18:00. Będzie on dostępny zarówno w telewizji, jak i w internecie. Transmisja w TV odbędzie się na kanale Polsat Sport oraz TVP 1 i TVP Sport. Mecz w internecie będzie pokazany na stronie internetowej sport.tvp.pl i w serwisie IPLA.