polska-reprezentacja-polski; Mołdawia vs Polska. Gdzie za darmo oglądać mecz? [LINK]; skład na mołdawię; Reprezentacja Polski zagra z Łotwą. To będzie gwóźdź do trumny?; Lewandowski odejdzie z Barcy. Powodem "wewnętrzne spory"
89
Views

Reprezentacja Polski rozegra drugi mecz w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2024. Przeciwnikiem Biało-Czerwonych będzie Albania, która podobnie jak Polacy, nie wygrała swojego pierwszego meczu. Gdzie oglądać mecz Polska vs Albania? O której początek spotkania?

Blamaż w Pradze, o którym trzeba zapomnieć

To, co wydarzyło się w piątkowy wieczór na Sinobo Stadium w Pradze, było szokujące dla każdego polskiego kibica. Reprezentacja Polski w trzy pierwsze minuty meczu z Czechami straciła dwie bramki. Te gole ułożyły spotkanie na całe 90 minut. Potem Czesi dołożyli jeszcze jednego gola, a reprezentacja prowadzona przez Fernando Santosa zdołała odpowiedzieć tylko jednym trafieniem.

Przeczytaj także: Kolejny Polak w F1! Jest coraz bliżej celu!

Brak chęci do wysuwania się na pozycje i uciekania od odpowiedzialności za grę do przodu był wręcz rażący. Piotr Zieliński próbował uruchomić swoich kolegów z drużyny, zaczynają akcję praktycznie od własnej bramki, jednak jego kolegom brakowało odwagi do wyjścia po piłkę. Czesi stale napierali i zasłużenie wygrali spotkanie z Polakami.

Właśnie dlatego Polska przegrała mecz z reprezentacją Czech – brak zdecydowania, wątpliwe decyzje i jeden zawodnik grający do przodu. Dopiero po zmianach w drugiej połowie, kiedy na boisko wszedł m.in. Michał Skóraś czy Damian Szymański, coś ruszyło. Miejmy nadzieję, że mecz Polska vs Albania będzie wyglądał zdecydowanie inaczej.

polska-reprezentacja-polski, Polska vs Albania. Czy to może się udać? Bez tego nie mamy szans
Polska vs Albania. Czy to może się udać? Bez tego nie mamy szans fot. MenWorld

Polska vs Albania. Gdzie oglądać mecz?

Odbudować zaufanie kibiców będzie trudno, a pierwszym krokiem do tego, jest spotkanie Polska vs Albania. Polacy są faworytem tego spotkania, jednak reprezentacja Albanii z pewnością nie będzie ustępować zaangażowaniem i duchem walki. Jeśli chcemy myśleć o awansie, to reprezentacja Polski musi wygrać to spotkanie.

Gdzie więc oglądać mecz Polska vs Albania? Spotkanie rozpocznie się o 20:45 i rozgrywane będzie na Stadionie Narodowym w Warszawie. Transmisja meczu odbędzie się na kanale TVP 1, TVP Sport oraz będzie dostępna całkowicie za darmo na stronie internetowej TVP Sport.

reprezentacja polski szalik, Polska vs Albania. Czy to może się udać? Bez tego nie mamy szans
Gdzie oglądać mecz Polski z Albanią? Fot. mat. wł.

Źródło: opr. wł, TVP Sport

Kategoria artykułu
Rozrywka · Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.