Polska vs Arabia Saudyjska. Gdzie oglądać drugi mecz Polaków?

Reprezentacja Polski powalczy o zwycięstwo z Arabią Saudyjską, która w pierwszej kolejce fazy grupowej mundialu pokonała niespodziewanie Argentynę. Gdzie oglądać spotkanie Polska vs Arabia Saudyjska?

Dwa diametralnie inne obrazy gry

Mecz Polska vs Arabia Saudyjska jest niezwykle ważny dla naszej reprezentacji. Aby poważnie myśleć o awansie, nasza drużyna narodowa musi wygrać to spotkanie. Z pewnością nie będzie łatwo, ponieważ reprezentacja Arabii Saudyjskiej jest niezwykle niewygodnym przeciwnikiem. Przekonali się o tym Argentyńczycy, którzy przegrali z Saudyjczykami 2:1.

Arabia Saudyjska szokuje Argentynę! Co za mecz!, Polska vs Arabia Saudyjska. Gdzie oglądać drugi mecz Polaków?
Arabia Saudyjska zaskoczyła cały świat i wygrała z Argentyną 2:1! Fot. Bleacher Report

Przeczytaj także: Polacy przed meczem z Arabią. Co ze zdrowiem? Trener komentuje!

Reklama

Nastroje w Arabii Saudyjskiej są na pewno lepsze niż te w Polsce. Saudyjczycy przodują w grupie C i mają już za sobą grę z teoretycznie najlepszą drużyną tej grupy. Mają oni trzy punkty i są w najlepszej sytuacji, jeśli chodzi o awans do kolejnej rundy. Z racji mniejszej ilości żółtych kartek Polska wyprzedza Meksyk i zajmuje drugie miejsce w grupie.

Gdzie oglądać mecz Polska vs Arabia Saudyjska?

Reprezentacja Polski musi wygrać mecz z Arabią Saudyjską, jeśli chce poważnie myśleć o wyjściu z grupy. Porażka nie wchodzi w grę, zwłaszcza że w ostatnim grupowym spotkaniu zagramy z Argentyną, która z pewnością będzie chciała zmazać z siebie obraz porażki z Arabią.

Polska vs Chile. Gdzie i o której oglądać mecz?, Polska vs Arabia Saudyjska. Gdzie oglądać drugi mecz Polaków?
Polska musi wygrać mecz z Arabią, jeśli chce myśleć o awansie do fazy pucharowej MŚ 2022. Fot. PZPN

Gdzie więc oglądać spotkanie Polska vs Arabia Saudyjska? Mecz rozpocznie się o 14:00 w sobotę i będzie transmitowany na kanale TVP 1, TVP Sport, stronie internetowej TVP Sport oraz w aplikacji mobilnej oraz smart TV.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama