Po spotkaniu z Meksykiem, który reprezentacja Polski bezbramkowo zremisowała, pojawiły się informacje o kłopotach zdrowotnych Krystiana Bielika oraz Bartosza Bereszyńskiego. Jak wyglądają Polacy przed meczem z Arabią? Czesław Michniewicz skomentował temat.

Polacy przed meczem z Arabią – czy wszyscy są zdolni do gry?

Po remisowym spotkaniu w meczu otwarcia z Meksykiem dwóch reprezentantów Polski skarżyło się na urazy – był to Krystian Bielik oraz Bartosz Bereszyński. Lewy obrońca spisał się bardzo dobrze podczas spotkania z reprezentacją z Ameryki Północnej. Bielik wszedł na murawę na początku drugiej połowy i pokazał się z pozytywnej strony. Z racji jego historii kontuzji każdy martwił się o jego zdrowie po pierwszych informacjach.

Przeczytaj także: Kontuzje dwóch reprezentantów Polski. Nie zagrają z Arabią?

Polacy przed meczem z Arabią Saudyjską muszą więc przejść odpowiednią odnowę biologiczną, aby być w pełni gotowym do gry. Trener Czesław Michniewicz na dzisiejszej konferencji prasowej zdradził, jak czują się obaj piłkarze, którzy zgłaszali problemy. Okazuje się, że wszyscy zawodnicy będą do dyspozycji w sobotnim meczu przeciwko Arabii Saudyjskiej. Jest to bardzo dobra wiadomość, ponieważ jest to spotkanie, które musimy wygrać, jeśli chcemy walczyć o wyjście z grupy.

Źródło: Czesław Michniewicz/konferencja prasowa