112
Views

Studio The Farm 51 poinformowało, że polski FPS – World War 3 przejdzie na model free to play, a więc będzie dostępny za darmo dla każdego bez wyjątków.

Polski konkurent dla Battlefielda - World War 3 za darmo
Polski konkurent dla Battlefielda – World War 3 za darmo

World War 3 za darmo dla każdego

W dniu 29 września bieżącego roku o godzinie 12, ruszy darmowa otwarta beta oraz tytuł przejdzie na darmowy tytuł. Będzie można grać poprzez platformę Steam lub ewentualnie poprzez MGLauncher. Warto wspomnieć o osobach, którzy wykupili dostęp do gry, oni będą mogli wskoczyć na plac boju już trzy dni wcześniej, czyli 26 września o godzinie 15:00. W momencie przejścia gry na nowy model, gracze utracą wszelki postęp w grze, który zdobyli do tej pory.

Polski konkurent dla Battlefielda - World War 3 za darmo
Polski konkurent dla Battlefielda – World War 3 za darmo

Twórcy szykują więcej nowości

Oglądając transmisje u wybranych streamerów na Twitchu będziemy mieć możliwość skorzystania z nagród, tzw. Twitch drops, pokroju ekskluzywnych elementów ekwipunku. Do gry powróci także odnowiona mapa Smoleńsk.

Źródło: The Farm 51

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii gry.

Kategoria artykułu
Gry
Łukasz Łyszcz

Interesuję się głównie nowymi technologiami, ale lubię też prześledzić ważniejsze mecze piłki nożnej czy obejrzeć wyścig Formuły 1. Jakiś czas temu upodobałem sobie pisanie tekstów i prawdopodobnie wpadłeś na mój opis, zaraz po skończeniu czytania moich wypocin w "artykule", albo "recenzji".

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.