Popularna streamerka była zastraszana, szantażowana i zmuszana do streamowania!

Kaitlyn Siragus, szerzej znana jako Amouranth, to popularna streamerka, która również prowadzi karierę na OnlyFans. Podczas ostatniej transmisji wyznała kilka szokujących faktów ze swojego życia. Okazuje się, że do wszystkiego była zmuszana.

Amouranth była zastraszana i szantażowana przez męża

Amournath to znana streamerka, która prowadzi swoje konto zarówno w serwisie Twitch, jak i OnlyFans. Ma ona rzeszę fanów, którzy przez lata pozostawali jej naprawdę wierni i dokładali się do jej „interesu”. Streamerka na samym Twitchu zgromadziła prawie 6 milionów obserwujących.

Przeczytaj także: Ludzie to debile. Płacą 999 USD za gazy streamerki Amouranth

Reklama

Kobieta regularnie streamuje na swoim kanale na Twitchu swoje poczynania z gier, choć swego czasu, tak jak większość tego typu influencerek, prowadziła transmisje, w których brała kąpiel w basenie. Pokłosiem tego było rozpoczęcie kariery na OnlyFans. Stream z 15 października był jednak bardzo niepokojący, ponieważ Amouranth wyznała kilka szokujących faktów ze swojego prywatnego życia.

Popularna streamerka wyjawiła mroczne sekrety życia prywatnego

Podczas transmisji z 15 października streamerka wyznała, że nie jest singielką. Według tego, co powiedziała influecnerka, 28-latka jest mężatką, jednak z jej relacji wynika, że nie jest to zdrowy związek. Zapłakana kobieta wyznała, że cała jej kariera jest pomysłem jej małżonka i wszystkie pomysły na jej prowadzenie wyszły z jego inicjatywy.

Mówimy tutaj o mocno erotycznym pomyśle na kanał. Mężczyzna miał zmuszać kobietę do streamowania i tworzenie kariery właśnie w taki sposób. Miał nalegać na to, aby popularna streamerka nie przyznawała się, że jest w związku małżeńskim, co miało przyciągać jeszcze większe grono odbiorców. Pojawiły się także informacje o tym, że kobieta była zastraszana i szantażowana. Rzekomo mężczyzna groził, że jeśli ta nie podporządkuje się jego woli, ten zabije jej psy, a cały majątek zabierze dla siebie, a jej zostawi niewielką sumę.

Podczas wspomnianej transmisji streamerka dzwoni do męża i zadaje mu kilka pytań. Podczas rozmowy pada kilka poważnych oskarżeń, gróźb i wyzwisk. Kobieta postanowiła także podzielić się prywatnymi rozmowami, które zdają się potwierdzać tyraństwo mężczyzny.

Wszystkie filmiki znajdziecie w nitce poniżej.

https://twitter.com/HUN2R/status/1581568139875143680?s=20&t=TwXNz7GJofWhpfP7Sfry7g

Źródło: Twitch

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama