89
Views

Forza Motorsport 8 to kontynuacja serii wydana po pięciu latach przerwy. Z grą wiąże się duże zainteresowanie, więc fajni przygotowali porównanie z poprzednią częścią serii.

Porównano Forza Motorsport 8 z Forza Motorsport 7
Porównano Forza Motorsport 8 z Forza Motorsport 7

Premiera nowego tytułu jest planowana na początek 2023 roku, a za produkcję odpowiedzialne jest studio Turn 10 Studios. Zastosowano w niej najnowszy silnik graficzny od Microsoftu.

Dokładność naszej odnowionej fizyki, piękno naszych samochodów i torów, nowa dynamiczna pora dnia, zaawansowane uszkodzenia samochodów i ray tracing na torze w czasie rzeczywistym prowadzą do przeskoku o całe pokolenie w dziedzinie immersji. Oto zupełnie nowa Forza Motorsport – Dyrektor Kreatywny Forza Motorsport – Chris Esaki

Forza Motorsport 8 vs Forza Motorsport 7

Poniżej znajduje się film, na którym przedstawiono porównanie nadchodzącego tytułu z poprzednią odsłoną na torze Maple Valley.

Porównano nadchodzący tytuł z poprzednia odsłoną serii

Źródło: YouTube

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii gry.

Kategoria artykułu
Gry
Łukasz Łyszcz

Interesuję się głównie nowymi technologiami, ale lubię też prześledzić ważniejsze mecze piłki nożnej czy obejrzeć wyścig Formuły 1. Jakiś czas temu upodobałem sobie pisanie tekstów i prawdopodobnie wpadłeś na mój opis, zaraz po skończeniu czytania moich wypocin w "artykule", albo "recenzji".

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.