Potężny wsad Sochana! Co za akcja Polaka!

Sochan i legendy. Takiego meczu nie zagrał nikt od lat. Fot. Reginald Thomas II/San Antonio Spurs Sochan i legendy. Takiego meczu nie zagrał nikt od lat. Fot. Reginald Thomas II/San Antonio Spurs
Jeremy Sochan w meczu Spurs - Rockets. Fot. Reginald Thomas II/San Antonio Spurs

San Antonio Spurs co prawda przegrali z Memphis Grizzlies, a potężny wsad Sochana był ozdobą spotkania dla fanów drużyny z Teksasu. Dokonał tego na jednym z najlepszych obrońców w lidze, co jest jeszcze bardziej imponujące!

Potężny wsad Sochana na pocieszenie

Memphis Grizzlies to jedna z najlepszych drużyn w NBA, więc nic dziwnego, że drużyna z Teksasu była tutaj skazywana na porażkę. Spurs nie poddała się jednak łatwo i spotkanie zakończyło się wynikiem 135 – 129 dla Grizzlies. Była to dla nich ósma wygrana z rzędu.

Sochan i legendy. Takiego meczu nie zagrał nikt od lat. Potężny wsad Sochana! Co za akcja!_1 Fot. Reginald Thomas II/San Antonio Spurs
Jeremy Sochan podczas wykonywania rzutu wolnego jedną ręką. Fot. Reginald Thomas II/San Antonio Spurs

Przeczytaj także: Zbigniew Boniek zdradził imię nowego selekcjonera?

Reklama

Dla fanów Spurs ozdobą spotkania był zdecydowanie potężny wsad Sochana, który zakończył faulem. Polak na „plakat” wziął jednego z najlepszych obrońców ligi NBA. W ten sposób Jaren Jackson Jr dowiedział się o możliwościach naszego zawodnika!

Polak zakończył spotkanie z dorobkiem 11 punktów, 3 zbiórek, 5 asyst oraz 2 przechwytów.

Potężny wsad Sochana! Co za akcja!
Potężny wsad Sochana! Co za akcja Polaka! FOt. Reginald Thomas II/San Antonio Spurs

Ja Morant błyszczał najjaśniej

O ile chcielibyśmy nazwać potężny wsad Sochana najlepszą akcją meczu, to jednak te należą do atletycznego rozgrywającego Memphis Grizzlies. Ja Morant popisał się jeszcze efektowniejszym wsadem, a jego ofiarą padł Jakob Poeltl. Zresztą, zobaczcie sami!

https://www.youtube.com/watch?v=us3XrNCAXMc

Kolejny mecz San Antonio Spurs zagrają już w piątek, na stadionie Alamodome przeciwko Golden State Warriors. Spotkanie to będzie o tyle wyjątkowe, że na widowni ma zasiąść ponad 65 tys. kibiców, co będzie nowym rekordem NBA pod względem liczby osób oglądających spotkanie w hali w sezonie zasadniczym. W 2010 roku podczas meczu gwiazd w Dallas odbywającego się na stadionie drużyny NFL Dallas Cowboys na trybunach zasiadło 108,713 osób.

Źródło: YouTube, opr. wł./ Zdj: Spurs

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama