142
Views

W sieci pojawiły się nowe rendery pokazujące jak może wyglądać nowy smartfon Samsung Galaxy A14.

Poznaliśmy wygląd smartfonu Samsung Galaxy A14

Przyglądając się grafikom dostrzec możemy bardziej zaokrąglone wycięcie na przedni aparat, który przypomina literę “U”, gdzie poprzedni posiadał wycięcie przypominające bardziej “V”. Według pogłosek nowy smartfon ma oferować 6,8″ wyświetlacz LCD o rozdzielczości FHD+, a więc ponownie w porównaniu mieliśmy 6,5″. Czytnik linii papilarnych został umieszczony po boku urządzenia, więc pewnie będzie zintegrowany z przyciskiem power. Nie zrezygnowano z gniazda słuchawkowego.

Poznaliśmy wygląd smartfonu Samsung Galaxy A14
Poznaliśmy wygląd smartfonu Samsung Galaxy A14. Źródło: gsmManiaK

Poznaliśmy wygląd smartfonu Samsung Galaxy A14

Wymiary urządzenia to 167,7 x 78,7 x 9,3 mm, a więc będzie on grubszy o pół centymetra względem poprzednika. Mówi nam to, że prawdopodobnie zastaniemy większą baterię, a według informatorów model ten jest aktualnie w fazie testów przez Samsunga i całkiem możliwe, że już niedługo zostanie zaprezentowany jako nowość w ofercie.

Poznaliśmy wygląd smartfonu Samsung Galaxy A14
Źródło: Mobile Prices in Pakistan

Źródło: phonearena

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii urządzenia mobilne.

Kategoria artykułu
Urządzenia mobilne
Łukasz Łyszcz

Interesuję się głównie nowymi technologiami, ale lubię też prześledzić ważniejsze mecze piłki nożnej czy obejrzeć wyścig Formuły 1. Jakiś czas temu upodobałem sobie pisanie tekstów i prawdopodobnie wpadłeś na mój opis, zaraz po skończeniu czytania moich wypocin w "artykule", albo "recenzji".

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.