114
Views

Huawei P50 ma być flagowym smartfonem chińskiego producenta. Model ma być oparty na nowatorskim systemie Harmony OS. Okazuje się jednak, że Huawei po raz kolejny przesunął datę premiery swojego flagowca.

Model Huawei P50 nie pojawi się wtedy, kiedy pierwotnie planował to producent

Huawei P50 to smartfon, który ma być flagowym modelem w ofercie producenta. Telefon ma oferować najbardziej zaawansowaną technologię użytą w smartfonach producenta i przede wszystkim oferować niesamowitą jakość zdjęć. Z tego właśnie słynęły poprzednie generacje modelu.

Premiera telefonu jednak po raz kolejny została przeniesiona. Powodem jest brak dostępu do części, który częściowo został spowodowany zablokowaniem łańcucha przemysłowego na kanale Sueskim. Według najnowszych informacji krążących w świecie technologicznym Chińczycy z tego powodu postanowili przesunąć premierę Huawei P50.

Huawei P50
Premiera flagowca Huawei została przeniesiona!

Kiedy flagowiec zadebiutuje na rynku?

Według dotychczasowych informacji, premiera Huawei P50 miała odbyć się w przyszłym tygodniu. Problemy chińskiego producenta jednak to uniemożliwiły. Najnowsze plotki mówią, że smartfon zadebiutuje na rynku w czerwcu. To jednak nie jedyne opóźnienie, które zapowiedział Huawei. Wraz z modelem P50 na rynku miał pojawić się także Mate Pad 2 Pro. Tablet o mocnej specyfikacji pojawi się na rynku dopiero we wrześniu!

Flagowy smartfon, który miał zadebiutować w przyszłym tygodniu będzie pierwszym telefonem od Huawei pracującym na nowym oprogramowaniu Harmony OS. Wczoraj pisaliśmy, że model zostanie pozbawiony ładowarki. Wszystko wskazuje na to, że Chińczycy mają spory problem z przygotowaniem swojego flagowca.

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.