Próbowała otworzyć swojego Mercedesa. Zobacz, co się stało
140
Views

Wyobraź sobie taką sytuację. Idziesz do swojego samochodu, klikasz pilotem, słyszysz, że zamek się odryglował i co? I nic. Ona też próbowała otworzyć swojego Mercedesa, jednak stało się coś dziwnego.

Próbowała otworzyć swojego Mercedesa. Zobacz, co się stało
Próbowała otworzyć swojego Mercedesa. Zobacz, co się stało

Sprawa wygląda tak. Na filmie (podobno nagranym w Mołdawii) widzimy parking, na którym pojawia się dziewczyna, która chce dostać się do swojego Mercedesa Klasy E W211. Trzecia generacja, poczciwy “okular”, który bardzo mi się podoba, pomimo upływu lat. Do tego ten na parkingu jest czarny, przed liftingiem. Piękna sprawa. Analizujmy materiał dalej. Widzimy, że stoi tam nie jeden, a dwa takie Mercedesy! Mało tego, oba są czarne i mają jasną tapicerkę we wnętrzu. Jeśli dobrze widzę, mają nawet takie same felgi!

Próbowała otworzyć swojego Mercedesa. Zobacz, co się stało
Próbowała otworzyć swojego Mercedesa. Zobacz, co się stało

Próbowała otworzyć swojego Mercedesa. Udało się? Prawie

Dziewczyna cały czas klikała na pilocie, aby otworzyć swoje auto. Niestety, nieskutecznie. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że zapewne słyszała dźwięk odryglowanego zamka, jednak samochód był cały czas zamknięty. Niezależnie czy są to drzwi przednie czy tylne. Widać na filmie, że właścicielka Mercedesa próbuje zadzwonić do kogoś z prośbą o pomoc. Tak przynajmniej mi się wydaje. Zdarzenie obserwowała osoba postronna nagrywając całe zdarzenie. Finalnie widać, jak dziewczyna jest mocno zirytowana. Całe szczęście nadchodzi… wybawca. To inna kobieta – właścicielka Mercedesa Klasy E, do którego nieskutecznie próbuje się dostać bohaterka filmu. Ta sugeruje jej, że jej samochód stoi w innym miejscu. Finalnie odnajduje swojego Mercedesa i odjeżdża z parkingu.

Próbowała otworzyć swojego Mercedesa. Zobacz, co się stało
Próbowała otworzyć swojego Mercedesa. Zobacz, co się stało

Kto chociaż raz nie zgubił auta na parkingu, niech pierwszy rzuci kamieniem!

Zabawna sprawa, to fakt. Dwa podobne do siebie auta różniła zapewne tylko tablica rejestracyjna. Domyślam się, że bohaterka filmu nie znała numerów samochodu, którym jechała – zdarza się. Rozbawiły mnie jednak komentarze pod tym filmem. PrzykładY? Tomasz poszedł na imprezę i gdy wyszedł okazało się, że nie ma samochodu. Wezwał policję i tak dalej – pełne procedury. FInalnie samochód stał pod domem a imprezowicz przyjechał taksówką. Z kolei przyjaciółka Eve pojechała na zakupy autem, a wróciła pieszo. Zgłosiła kradzież, jednak przypomniała sobie, że przecież w sklepie była swoim samochodem. Mało tego, zatrzymał ją patrol, gdyż wiedział, że jest to skradziony pojazd. Musiała się wytłumaczyć, ze nie zdążyła odwołać zgłoszenia.

Chciałem być eko, a straciłem godność w Biedronce za 6 zł.
Próbowała otworzyć swojego Mercedesa. Czy Ty zgubiłeś kiedyś samochód?

Idźmy dalej, bo komentarze są świetne. Wiele osób usprawiedliwia właścicielkę Mercedesa przyznając się, że mieli dokładnie taką samą sytuację. Ciekawa sytuacja spotkała Jana i jego kolegę. Po zakupach idą na parking do Volkswagena Golfa. Wsiadają do środka, po czym kierowca informuje, że przecież jego auto nie ma “białych zegarów”. Okazało się, że kluczyk pasował do innego samochodu!

@vasioko1 Ответ пользователю @lenalenusyk #vasiok01 #vsauto #auto #moldova🇲🇩 #mercedes #bmw #bmwclub #bmwlife #w211 #CapCut #viral #хочуврек #furyou #рекомендации #recomandari #recommended #viralvideo #fypシ゚viral #fypシ゚viral🖤tiktoktikt ♬ оригинальный звук – spotify.muzexpert

Zabawne historie, prawda? Pewnie, że tak, chociaż z pewnością każdej z tych osób, które “zgubiły” swoje auto na wielkim parkingu pod marketem czy galerią nie było “do śmiechu”. Sam miałem taki problem. Pół biedy, gdy samochód wydaje jakieś dźwięki podczas otwierania – albo chociaż uruchamia sygnał świetlny. Gorzej, jeśli nie masz takich “dobrodziejstw” i chodzisz tak kilkanaście minut, szukając swojego auta. Powodzenia, jeśli parking ma kilka poziomów. Zdarzyła się Wam taka sytuacja?

Sprawdź przy okazji najlepsze SUV-y i crossovery do 50 tysięcy złotych.

Kategoria artykułu
Motoryzacja
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

  All Comments

  • Dziewczynie najwyraźniej się pomyliło… Natomiast Tobie, jako „autorowi” tego materiału oraz znawcy motoryzacji, słabo wypada nie znać się na samochodach. To jest druga generacja popularnego „okulara” i w dodatku polift. Nie znasz się w ogóle na motoryzacji a zarządzasz jakimiś portalami. Powodzenia…

   paveliq 16/05/2024 18:50 Odpowiedz
   • Przecież jak byk widać, że to trzecia generacja W211.

    Daniel Laskowski 16/05/2024 20:23 Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *