Site icon MenWorld.pl

PS Store. Wielka promocja! Tytuły już od złotówki!

Letnie wyprzedaże trwają w dalszym ciągu! Sony przygotowało nową promocję, która obejmuje ponad 1400 tytułów na PlayStation 5 i PlayStation 4. Gracze mogą wybierać spośród tytułów AAA oraz mniej budżetowych propozycji! Wszystko w ramach promocji gier na PS Store znajdziemy tytuły poniżej 85 PLN!

Wielka promocja na PS Store!

Kilka tygodni temu japoński producent rozpoczął letnią wyprzedaż, na której można było kupić duże tytuły w bardzo atrakcyjnych cenach! Teraz Sony powraca z kolejną promocją z serii “gry poniżej 20 USD”. Promocja obejmuje wiele tytułów, które można kupić za mniej niż 85 złotych. Wśród nich znalazły się m.in. takie gry jak Wiedźmin 3: Dziki Gon, seria Resident Evil 3, 4, 5 i 6, Tekken czy The Order: 1886. Gry ten dostępne są w naprawdę świetnych cenach! Dla przykładu trzecia odsłona przygód Białego Wilka została przeceniona z 199 PLN na 25,80 w wersji standardowej i na 39,80 w edycji Game of the Year.

Przeczytaj także: Steam Deck może zostać najlepszą konsolą na rynku. Oto dlaczego!

To jedank nie wszystko, ponieważ Sony przygotowało również promocję PlayStation Indies. W tym przypadku znajdziemy rabaty na gry niezależne, które znajdują się w sklepie PlayStation Store. Link do promocji “indyków” znajdziecie pod tym linkiem, natomiast promocję na gry poniżej 20 USD są tutaj.

PS Store
Promocja obejmuje około 1480 tytułów!
Exit mobile version