polska-reprezentacja-polski; Mołdawia vs Polska. Gdzie za darmo oglądać mecz? [LINK]; skład na mołdawię; Reprezentacja Polski zagra z Łotwą. To będzie gwóźdź do trumny?; Lewandowski odejdzie z Barcy. Powodem "wewnętrzne spory"
88
Views

Pojawił się nowy ranking FIFA, który tylko w teorii określa najlepsze reprezentacje na świecie. W najnowszym rankingu nastąpiła zmiana lidera, a w kontekście Polski mówimy o spadku.

Argentyna nowym liderem

Ranking FIFA nigdy nie był wyznacznikiem tego, że reprezentacja znajdująca się na pierwszym miejscu, jest rzeczywiście tą najlepszą. Niemniej jednak już teraz wiemy, że Argentyna po wygraniu mistrzostwa świata i ostatnich wynikach, stanie się nowym liderem właśnie tego rankingu. Tym samym zepchnie reprezentację Brazylii z najwyższego miejsca podium.

Przeczytaj także: ŁKS Łódź zarobi miliony! Polak na celowniku Juventusu!

Drugie miejsce w najnowszym notowaniu rankingu FIFA zajmie reprezentacja Francji, czyli obecny wicemistrz świata. Reprezentacja Canarinhos zajmie ostatnie miejsce na podium. Pierwszą piątkę zamyka Belgia oraz Anglia.

Ranking FIFA mówi, że Polska jest w drugiej dziesiątce najlepszych drużyn

Oczywiście w rankingu FIFA znajduje się także miejsce dla reprezentacji Polski, która obecnie plasuje się na 22. miejscu. Ta lokata wraz z najnowszą aktualizacją ulegnie zmianie, ale nie dużej, ponieważ nasza kadra narodowa spadnie tylko o jedno miejsce. Mocno przyczyniła się do tego porażka z Czechami (1:3).

Będąc przy grupowych rywalach reprezentacji Polski, na najwyższe miejsce z nich wszystkich mogą liczyć właśnie Czechy, które w najnowszym rankingu zajmą 38. miejsce. Albania zajmie 68. miejsce, Wyspy Owcze 125. miejsce, a Mołdawia uplasuje się na 171. lokacie.

Źródło: Football-ranking

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.