Reakcje z iMessage trafiają na Androida!

iMessage to komunikator zarezerwowany jedynie dla urządzeń Apple. Gigant z Cupertino chce otworzyć się również na użytkowników Androida. W ostatnim czasie osoby, które nie posiadają urządzeń amerykańskiego producenta, mogą brać udział w rozmowach na FaceTime. Teraz reakcje z komunikatora iMessage trafiają do Google Messages.

Google otwiera się na iMessage?

Posiadacze urządzeń z Apple mogą całkowicie za darmo komunikować się miedzy sobą za pomocą komunikatora iMessage. Jest to prosty i bezpieczny sposób na pozostanie w kontakcie z najbliższymi. Komunikator ten jest rozbudowany – pozwala na reagowanie na wiadomości, wysyłanie Memoji, czy wiadomości głosowych.

Przeczytaj także: Apple najcenniejszą marką 2022! Rywale w tyle!

Do tej pory kontakt na linii użytkownik z iPhone – użytkownik smartfona z Androidem był mocno ograniczony. Ograniczał się on jedynie do wysyłania wiadomości, bez żadnych wspomnianych wyżej efektów. Wszyscy kojarzymy zielony dymek czatu. Teraz funkcje komunikatorów iMessage i Google Messages wzbogacono.

Reakcje na wiadomości dostępne w komunikatorze Google

Jak się okazuje, Google Messages będzie mogło wkrótce pokazywać reakcje z iMessage na poszczególne wiadomości. Wszystko dostępne jest w wersji Beta komunikatora od Google. To oznacza, że komunikacja między urządzeniami z systemem Android i iOS znacznie się poprawiła.

Oczywiście iMessage nie jest jeszcze dostępne dla smartfonów z Androidem i nie wiadomo, czy kiedykolwiek będzie. Jeśli korzystacie z Google Messages Beta, możecie sprawdzić, czy funkcja pokazywania reakcji z iMessage jest u was dostępna. Wystarczy wejść w ustawienia > zaawansowane i jeśli opcja jest dostępna, zaznaczyć „pokaż reakcje emoji z iPhone”.

imessage google messages
Reakcje z iMessage trafiają na Androida!

Źródło: Droidlife

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Przejechał Porsche 911 Turbo ponad milion kilometrów

Niektórzy są tak przywiązani do swoich aut, że pokonują...

Star Wars Squadrons za darmo! Jak odebrać grę?

Star Wars Squadrons za darmo? Tak! Gra, która została...

Apple zagroziło usunięciem Twittera z App Store? Co na to Musk?

Echa przejęcia serwisu społecznościowego przez Elona Muska ciąg dalszy....


Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!