134
Views

Robert Lewandowski zawodnikiem Bayernu Monachium jest od wielu lat. Nie może narzekać na brak sukcesów w bawarskim klubie. Wygrał Ligę Mistrzów, walczy o 9. mistrzostwo Bundesligi i praktycznie co mecz pobija kolejne rekordy ligi niemieckiej. Niesamowita forma Polaka wzbudziła zainteresowanie największych potęg piłkarskich w Europie.

Robert Lewandowski jedną z największych legend Bayernu

W tym nie ma żadnych wątpliwości, Robert Lewandowski jest niekwestionowaną legendą Bayernu Monachium. Jego nazwisko można wymieniać jednym tchem obok takich legend jak Oliver Kahn czy Gerd Muller. “Lewy” z Bayernem zdobył wszystkie możliwe trofea. W tym sezonie walczy o swoje dziewiąte mistrzostwo kraju. Goni także rekord Mullera, który w jednym sezonie Bundesligi trafił do bramki przeciwników 40 razy. Polakowi brakuje 5 bramek, a do końca sezonu pozostało trzy kolejki.

Robert Lewandowski
Polak w dalszym ciagu zachwyca formą!

Wyczyn ten potwierdza, że od początku swojej kariery w Monachium, Robert Lewandowski ścigał się tylko z legendami. W przeciągu siedmiu lat odkąd został zawodnikiem Bayernu co chwila pobijał jakiś rekord, a fani łapali się za głowy, gdy strzelał 5 bramek w 9 minut. Jest prawdopodobnie najlepszym obcokrajowcem jaki biegał po niemieckich boiskach.

Pora na zamiany? Z agentem piłkarza kontaktowały się potęgi światowej piłki

Może okazać się, że na boiskach Bundesligi Robert Lewandowski wystąpił ostatni sezon. Niesamowita forma Polaka zwraca uwagę największych klubów światowej piłki. Jak informują niemieckie media do agenta piłkarza dzwoniło kilka klubów, które byłby zainteresowane sprowadzeniem Polaka.

Lewandowski z Bayernem Monachium związany jest do czerwca 2023 roku. Temat przedłużenia kontraktu nie był poruszany, a klub upiera się, że najlepszy piłkarz globu w najbliższym czasie nie opuści niemieckiego klubu.

Słowa te są zrozumiałe, bo dlaczego mieliby twierdzić inaczej? To jednak nie zmienia faktu, że telefon Piniego Zahaviego, agenta “Lewego”, jest gorący od połączeń z zagranicy. Oczywiście żadne konkretne informacje nie przedostały się do obiegu publicznego, jednak zainteresowanie Polakiem nie gaśnie od kilku lat.

32-latek jest w najwyższej formie od kilku lat, i jak sam podkreśla nigdy nie czuł się lepiej. O zawodnika w przeszłości bardzo mocno zabiegał Real Madryt i być może to się nie zmieniło. W swoich szeregach na pewno widziałby go również Pep Guardiola, czyli były trener “Lewego”, który obecnie prowadzi Manchester City. Problem w tym, że Lewandowski jest fanem United.

Robert Lewandowski
Czy Lewy w końcu trafi do Realu Madryt?

Według portalu transfermarkt.de, Robert Lewandowski wart jest 60 milionów euro. Czy nadeszła pora na zmianę otoczenia?

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.