polska-reprezentacja-polski; Mołdawia vs Polska. Gdzie za darmo oglądać mecz? [LINK]; skład na mołdawię; Reprezentacja Polski zagra z Łotwą. To będzie gwóźdź do trumny?; Lewandowski odejdzie z Barcy. Powodem "wewnętrzne spory"
113
Views

Kto powiedział, że najlepsi piłkarze na świecie nie oglądają telewizji? Oczywiście, że to robią. Tak się składa, że Robert Lewandowski wymienia TV w domu i dobrze wiem na jaki model! Napastnik został ambasadorem marki Philips Ambilight TV!

Robert Lewandowski wymienia TV. Postawił na Ambilight TV od Philipsa

Ktoś, kto chociaż raz miał styczność z telewizorem Philips z systemem podświetlenia Ambilight, wie, jakie wrażenia płyną z oglądania nawet najprostszych materiałów. System ten naprawdę zmienia postrzeganie naszych ulubionych filmów czy seriali, właśnie dzięki oświetleniu, które śledzi obraz i wyświetla kolory na ścianie. Technologia ta wynosi obraz poza fizyczne sfery telewizora, zapewniając niesamowite wrażenia z oglądania.

Przeczytaj także: Robert Lewandowski dokonał czegoś, co udało się tylko trzem innym piłkarzom!

Wkrótce poczuje to również kapitan reprezentacji Polski i jedna z największych gwiazd światowego futbolu. Tak, Robert Lewandowski wymienia TV w domu i oficjalnie zostaje ambasadorem Philips Ambilight TV.

Kapitan reprezentacji Polski twarzą światowej marki

TP Vision, firma odpowiedzialna za projektowanie, produkcję i sprzedaż telewizorów Philips z logo Ambilight, od 2023 roku jest oficjalnym partnerem klubu FC Barcelona. Teraz do grona osób cieszących się tą technologią dołącza Robert Lewandowski.

Gdzie oglądać hit Bayern vs PSG w internecie? Liga Mistrzów wraca!; Barcelona vs Man Utd. Gdzie oglądać mecz w internecie?; Wiadomo, dlaczego Lewandowski odszedł z Bayernu; Robert Lewandowski kontuzjowany! Jest źle!; Lewandowski wyleci ze składu FC Barcelony?; Robert Lewandowski wymienia TV w domu! Wiem na jaki model! Fot. Twitter @ FC Bracelona
Robert Lewandowski wymienia TV w domu! Wiem na jaki model! Fot. Twitter @ FC Bracelona

Doświadczenie oglądania filmów i sportu, zwłaszcza piłki nożnej, jest przenoszone na zupełnie nowy, immersyjny poziom dzięki Ambilight TV. Wszystkie zespoły FC Barcelona i personel mają szansę cieszyć się Ambilight TV z pierwszej ręki, więc mogą docenić, jak daleko poza zwykłą telewizję wychodzi Ambilight TV. Jestem zachwycony, że doświadczenie to doprowadziło do tego, że Robert stał się nową twarzą marki. Jestem pewien, że jego Ambilight TV zmieni sposób, w jaki ogląda swoje ulubione filmy i sport. Pozostaje mi tylko powitać go w rodzinie AMBILIGHT TV.

Kostas Vouzas, dyrektor generalny TP Vision (Philips TV & Sound Europe & Americas)
Robert Lewandowski wymienia TV w domu! Wiem na jaki model! 
Robert Lewandowski wymienia TV w domu! Wiem na jaki model! 

Źródło: opr. wł./info. prasowe

Kategoria artykułu
AGD i RTV
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.