Rockstar pokazał trailer GTA VI! Nie każdy zagra w tę grę!
74
Views

Czym są dwa lata, kiedy na grę czekamy ponad 10? Rockstar pokazał trailer GTA VI i internet zwariował. Piękna grafika, nowoczesne rozwiązania i ulice Vice City zalane NPC. Czego chcieć więcej? Na tytuł ten czekamy już kilka ładnych pare lat i wydaje się, że będzie tego warta.

Rockstar pokazał trailer GTA VI. Teraz czekamy

Na ten moment czekał cały świat i nic dziwnego, skoro w dalszym ciągu obecne GTA V zadebiutowało 10 lat temu. Miłośnicy serii Grand Theft Auto przeszli wszystkie części “wzdłuż i wszerz” kilkukrotnie, dlatego też GTA VI jest tak mocno wyczekiwaną grą. Niestety, czas oczekiwania się wydłuży, ponieważ premiera GTA 6 zapowiedziana została na 2025 rok. Ale wydaje się, że jest na co czekać.

Przeczytaj także: Możesz dostać darmowe gry na PC! Jest tylko jeden wymóg.

Wczoraj wieczorem Rockstar Games, marka wydawnicza należąca do Take-Two Interactive Software, Inc., oficjalnie zaprezentowała zwiastun nowej części. Półtorej minuty wystarczyło, aby rozpalić entuzjazm graczy i ponownie zafiksować się na uniwersum Grand Theft Auto. Zresztą zobaczcie, jak ma prezentować się gra!

Trailer bije rekordy popularności. Nie każdy jednak zagra w nowe GTA

Kiedy czekasz na grę tyle lat, nie ma w tym nic dziwnego, że jej trailer bije rekordy popularności! Rockstar pokazał trailer GTA VI, zdecydowanie wcześniej niż planowano, a to wszystko przez wyciek, który obiegł internet. Na reakcję wydawnictwa nie trzeba było długo czekać – ze zwiastunu GTA 6 dowiedzieliśmy się, że głównymi bohaterami fabuły będzie para – Lucia oraz jej-jeszcze-nie-nazwany partner, którzy decydują się napaść na bank. Bohaterkę poznajemy w momencie, kiedy ta siedzi w więzieniu.

Po trailerze widać, że gra wniesie gaming na zupełnie nowy poziom. Już wcześniej dowiedzieliśmy się, że rozwiązania technologiczne, które zastosowano w tym tytule, sprawią, że grafika będzie szczegółowa, a mechaniki np. wody, światła nocnego, czy kolizji, bardzo realistyczne. Zresztą, wszystko widać w zwiastunie gry – Vice City jest pełne życia, przepełnione social mediami, a na ulicach czy plażach pojawi się pełno NPC.

Grand Theft Auto VI to kontynuacja naszych wysiłków, których celem jest przesunięcie granic możliwości, jeśli chodzi o niezwykle immersyjne, fabularne wrażenia w otwartych światach. Jesteśmy niezmiernie podekscytowani mogąc podzielić się tą nową wizją z graczami na całym świecie”.

powiedział Sam Houser, założyciel Rockstar Games.

Gra trafi na konsole nowej generacji, czyli PlayStation 5 oraz Xbox Series S/X w 2025 roku. Data premiery na komputery PC nie jest znana. Jeśli posiadasz starą generację konsol, obejdziesz się smakiem, ponieważ tytuł nie trafi na PS4 i Xbox One.

Źródło: opr.wł./info. prasowe Cenega

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.