Rockstar potwierdza doniesienia dot. GTA 6! Kiedy trailer?

GTA 6 zrewolucjonizuje rynek gier. Twój komputer nie jest na to gotów!; Nowa garść informacji o GTA 6. To zupełnie nowy poziom!; Zapowiedź GTA 6 w tym tygodniu! Trailer w przyszłym! GTA 6 zrewolucjonizuje rynek gier. Twój komputer nie jest na to gotów!; Nowa garść informacji o GTA 6. To zupełnie nowy poziom!; Zapowiedź GTA 6 w tym tygodniu! Trailer w przyszłym!
GTA 6 zrewolucjonizuje rynek gier. Twój komputer nie jest na to gotów!

Dziś, jak grom z jasnego nieba, pojawiły się informacje o tym, że zapowiedź i trailer GTA 6 trafi do w najbliższym czasie. Teraz Rockstar potwierdza te doniesienia. Studio produkujące grę potwierdziło wcześniejsze doniesienia przekazane przez serwis Bloomberg!

Rockstar potwierdza! Trailer w grudniu!

W końcu doczekamy się tego momentu, w który zasiądziemy przed komputerem i będziemy mogli oglądnąć oficjalny trailer gry Grand Theft Auto 6. Przez internet od lat przewijają się memy, które szyderczo mówią o tym, że najnowsza odsłona kultowej serii Rockstara pojawi się na rynku dopiero po naszej śmierci. Te memy są już przeszłością ponieważ wiemy, kiedy trailer gry zostanie pokazany światu!

GTA 6 zrewolucjonizuje rynek gier. Twój komputer nie jest na to gotów!; Cena GTA 6 zwala z nóg. Rockstar, chyba was coś boli!; Zapowiedź GTA 6 w tym tygodniu! Trailer w przyszłym!; Rockstar potwierdza doniesienia dot. GTA 6! Kiedy trailer?
Rockstar Games potwierdza doniesienia dot. GTA VI! Kiedy trailer?

Przeczytaj także: Zapowiedź GTA 6 w tym tygodniu! Trailer w przyszłym!

Reklama

Za pośrednictwem serwisu X (wcześniej Twitter) Sam Houser, współzałożyciel i prezes Rockstar Games, potwierdził, że trailer Grand Theft Auto VI pojawi się w grudniu! Dlaczego akurat w grudniu? Ponieważ właśnie w tym miesiącu przypadnie 25-lecie Rockstar Games i wydaje się, że jest to idealny sposób na świętowanie historii tej marki.

Rockstar potwierdza doniesienia dot. GTA 6
Rockstar Games potwierdza doniesienia dot. GTA VI! Trailer w grudniu!

Chciałoby się rzecz W KOŃCU! Jesteście gotowi?!

Źródło X (Twitter)

Reklama