Zapowiedź GTA 6 to coś, na co czeka każdy fan serii! Po wielu latach spekulacji i nabierania się na kolejne przecieki, w końcu dostaliśmy najbardziej wiarygodną informację. Jak podaje serwis Bloomberg, Grand Theft Auto VI zostanie oficjalne zapowiedziane w tym tygodniu, natomiast pierwszy trailer zobaczymy w grudniu!

Zapowiedź GTA 6 w tym tygodniu!

Według najnowszych informacji, które zostały przekazane przez renomowany serwis Bloomberg, źródła bliskie Take-Two, wydawcy gier komputerowych oraz producenta tytuły, czyli Rockstar Games, zgodnie twierdzą, że oficjalna zapowiedź GTA 6 pojawi się jeszcze w tym tygodniu. Oczywiście te przecieki nie zostały w żaden sposób potwierdzone przez żaden wspomniany podmiot.

Jeśli zapowiedź GTA 6 pojawi się w tym tygodniu, to Bloomberg podaje, że trailer gry zobaczymy w przyszłym miesiącu. Wszystko układałoby się w całość, ponieważ 7 grudnia, będzie miało miejsce wydarzenie The Game Awards 2023, na którym rzekomo wideo zapowiedź gry ma zostać pokazana światu!

GTA 6 zrewolucjonizuje rynek gier. Twój komputer nie jest na to gotów!; Nowa garść informacji o GTA 6. To zupełnie nowy poziom!; Zapowiedź GTA 6 w tym tygodniu! Trailer w przyszłym!
Zapowiedź GTA 6 w tym tygodniu! Trailer w przyszłym!

Czy doniesienia się potwierdzą?

Na zapowiedź GTA 6 czekamy już od kilku lat. Take-Two poniekąd potwierdziło prace nad grą podczas spotkania z inwestorami. Było to jedyne potwierdzenie ze strony wydawcy, że rzeczywiście pracuje na najbardziej wyczekiwaną grą ostatniej dekady. Wcześniej też pojawiły się spore przecieki dotyczące rozgrywki, jednak były to filmiki pełne danych programistów.

Przeczytaj także: Nowa garść informacji o GTA 6. To zupełnie nowy poziom!

GTA 6 zrewolucjonizuje rynek gier. Twój komputer nie jest na to gotów!; Cena GTA 6 zwala z nóg. Rockstar, chyba was coś boli!; Zapowiedź GTA 6 w tym tygodniu! Trailer w przyszłym!
GTA 6 ma wykorzystać technologię, która nie jest jeszcze obecna w branży gier.

Jak już wcześniej pisaliśmy, Grand Theft Auto 6 będzie korzystało z bardziej realistycznej grafiki oraz zachowań NPC. Do tego wszystkiego dojdzie lepszy silnik uszkodzeń samochodów i otoczenia, a także nowe rozwiązanie, które sprawi, że woda i odbicia będą wyglądały jak w prawdziwym życiu.

Do końca tygodnia zostało kilka dni – czy doniesienia Bloomberga się potwierdzą?

Źródło: Bloomberg