Samsung Ballie, czyli domowy smart przyjaciel
Samsung Ballie, czyli domowy smart przyjaciel

Samsung Ballie, czyli domowy smart przyjaciel

Targi CES 2020 w Las Vegas z pewnością przyniosły wiele ciekawej technologii. Żadna firma nie pozostaje w tyle, w tym koreański gigant, który zaprezentował interesującą kulkę. Samsung Ballie jest oczywiście wypełniona najnowszą technologią.

Zastosowanie dla produktu Samsunga to dbanie o inteligentny dom. Na demonstracji twórcy pokazali jak ich urządzenie potrafi kontrolować domową elektronikę. Włączy on telewizor, zasłoni elektryczne zasłony, czy uruchomi innego robota, który zajmie się odkurzaniem. Chociaż jest w stanie także pomóc użytkownikowi, gdy w razie wypadku nie będzie mógł zareagować. Samsung Ballie więc będzie w stanie wezwać pomoc. Urządzenie posiada także kamerkę, która pokaże co dzieje się w domu pod nieobecność lokatorów. Oczywiście na ekranie urządzenia mobilnego, które będziemy ze sobą posiadać. Wszystko to można zobaczyć na poniższym wpisie na Twitterze.

Co jeszcze wiemy o Samsung Ballie?

Niestety na chwilę obecną niewiele. Aktualnie zadowolić musimy się klipem oraz zdjęciami, bowiem cena, premiera, czy inne szczegóły, nie są znane. Na pewno jednak będzie można dowiedzieć się więcej o tym gadżecie w przyszłości. Jedyne co może zastanawiać to to, czy zaufalibyście takiej technologii. Oddać praktycznie pełną władzę elektronice? A co, jeśli oprogramowanie zostanie przejęte przez nieporządane osoby? Co sądzicie o Samsung Ballie? Podoba się Wam taka nowa technologia? A może jesteście do niej wręcz przeciwnie, czyli negatywnie nastawieni? Dajcie znać w komentarzach!

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
Patriot Viper Gaming V550 – test myszy dla graczy