Connect
To Top

Samsung Galaxy S10 Plus – pierwsze wrażenia

Wczoraj, w godzinach wieczornych odbył się pokaz najnowszego smartfona Samsung Galaxy S10 Plus. Jedno jest pewne. Już po kilku chwilach można śmiało stwierdzić, że co prawda cena jest bardzo wysoka, jednak dla wielu osób będzie on obiektem pożądania.

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Wyświetlacz robi wrażenie

Samsung Galaxy S10 Plus wyposażony jest w wyświetlacz Super AMOLED. Oferuje on wysoki poziom odwzorowania barw. Ekran zajmuje praktycznie cały front, co zadowoli fanów bezramkowych smartfonów. Przekątna 6,4 cala i rozdzielczość 3040 x 1440 pikseli tylko potwierdza to, że ekran Infinity-O w Galaxy S10 Plus zapewniać będzie wysoki komfort podczas oglądania filmów. Jest to także pierwszy wyświetlacz obsługujący technologię HDR 10+. Samsung chwali się, że jakość obrazu porównywalna jest do tej z telewizorów premium. Uważam, że nie jest to przesadzone stwierdzenie.

Otwór z przednimi aparatami, który posiada ten model zastąpił często krytycznie oceniany notch. Co prawda może nie jest szczyt marzeń osób, których irytowało wcięcie w ekranie, jednak można się do niego przyzwyczaić. Oczywiście mogę już potwierdzić Wasze spekulacje. Tak, przeszkadza podczas oglądania filmów. Na szczęście twórca z naszego kraju przygotował zestaw fajnych tapet, które w ciekawy sposób “ukrywają” aparaty.

Samsung Galaxy S10 również wygląda dobrze, jednak ja pod lupę wziąłem model wyższy, a więc Samsung Galaxy S10 Plus

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media