126
Views

Jak co roku Samsung szykuje się do prezentacji nowego flagowego smartfona z serii Galaxy. W sieci pojawiły się pierwsze rendery modelu Samsung Galaxy S21 FE. Jak będzie prezentował się smartfon? Zobaczcie sami!

Samsung Galaxy S21 FE pokazany na renderach

W poprzednim roku południowokoreański producent przedstawił model S20 FE, który w budżetowej cenie oferował najnowsze technologie i bardzo dobrą specyfikację. Nic więc dziwnego, że gigant idzie za ciosem i planuje przedstawić kolejną wersję tego urządzenia. Samsung Galaxy S21 FE to model, który zadebiutuje na rynku dopiero za kilka miesięcy, jednak już teraz możemy zobaczyć go na dokładnych renderach.

Czego można spodziewać się po nowym modelu z serii Galaxy FE?

Galaxy S21 FE to model, który zadebiutuje za kilka miesięcy, jednak od jakiegoś czasu pojawiają się kolejne informacje na temat jego specyfikacji. Ekran w rozdzielczości Full HD+ ma mieć przekątną 6,4-cala. Na pokładzie znajdzie się prawdopodobnie procesor Qualcomm Snapdragon 888 lub 870. Galaxy S21 FE będzie dostępny w dwóch konfiguracjach – 6/128 GB i 8/256 GB.

Bateria zainstalowana w nowym modelu Galaxy S21 FE ma mieć podobno pojemność 4500 mAh. Plastikowa obudowa ma mieć wymiary 155,7 x 74,5 x 7,9 mm. Rendery telefonu pokazują, że smartfon zostanie wyposażony w potrójny aparat. Szczegółów jednak nie znamy, a wszystkie informacje nie zostały w żaden sposób potwierdzone przez producenta.

Samsung Galaxy S21 FE na renderach. Tak będzie wyglądał smartfon?
Samsung Galaxy S21 FE na renderach. Tak będzie wyglądał smartfon?

Galaxy S21 FE prawdopodobnie zadebiutuje 19 sierpnia.

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.