zwijany wyświetlacz samsung intel

Samsung Unpacked – poznaliśmy datę tegorocznego wydarzenia!

Samsung Unpacked to wydarzenie, na którym południowokoreański producent zaprezentuje swoje najnowsze urządzenia. Gigant technologiczny rozpoczął właśnie promocję konferencji, co oznacza, że poznaliśmy datę. Najpierw trzeba jednak rozwiązać zagadkę logiczną. 

Samsung Unpacked oficjalnie zapowiedziany

Każdy gigant technologiczny co roku organizuje tego typu wydarzenie. Podczas niego prezentowane są nowe urządzenia, które w kolejnych tygodniach trafią do użytkowników. Takie wydarzenie ma Apple, taką konferencję organizuje także największy konkurent amerykańskiej firmy, Samsung. 

Przeczytaj: Netflix z kolejnym słabym kwartałem. Platforma straciła prawie 1 mln użytkowników

Samsung Unpacked odbywa się jednak wcześniej niż wydarzenie Apple. Południowokoreański producent oficjalnie rozpoczął promowanie swojej konferencji, na której zobaczymy nowe smartfony, tablety, smartwatche czy telewizory. Przedsiębiorstwo nie zdradza jednak daty wydarzenia tak łatwo, ponieważ najpierw trzeba rozwiązać zagadkę. 

Rozwiąż zagadkę, poznaj datę wydarzenia

Na oficjalnym profilu producenta na Twitterze pojawiły się trzy obrazki, które są zagadką logiczną. Dopiero po jej rozwiązaniu dowiemy się i znalezieniu odpowiedniego klucza dowiemy się, kiedy odbędzie się wydarzenie Samsung Upacked 2022. 

samsung unpacked 2022 kiedy
Samsung Unpacked - poznaliśmy datę tegorocznego wydarzenia!

Jeśli jednak nie chcecie bawić się w grę przygotowaną przez firmę Samsung, to przychodzimy do was z rozwiązaniem. Według informacji podanych po rozwiązaniu zagadki tegoroczna edycja Samsung Unpacked odbędzie się 10 sierpnia. Na temat samego wydarzenia nie mamy wielu informacji. Sugeruje się, że podczas konferencji zobaczymy kolejną generację składanych smartfonów – Z Fold 4 i Z Flip 4. 

Źródło: Twitter @Samsung