Connect
To Top

Saucony Grid 9000 w oryginalnej kolorystyce

Marka Saucony Originals w kolekcji wiosenno-letniej stawia na wielkie powroty. Jednym z nich jest model Grid 9000 dostępny w dwóch oryginalnych wariantach kolorystycznych, odnoszących się bezpośrednio do premiery z 1994 r.

Saucony Grid 9000 w oryginalnych kolorach

Grid 9000 jest jednym z najbardziej rewolucyjnych modeli linii Saucony Originals. Buty wykorzystują technologię próżniową dla zwiększenia amortyzacji i stabilizacji. Ponadto, zostały wyposażone w neoprenową wyściółkę, dzięki czemu jeszcze lepiej przylegają do stopy. Kołnierz oraz język są ze sobą zintegrowane, tworząc swoistą, jednolitą warstwę materiału, która otula stopę. Pierwotnie, przeznaczone do biegania, z czasem na stałe wpisały się w kulturę mody miejskiej.

Buty są uniwersalne i znajdą zastosowanie zarówno w stylizacjach damskich, jak i męskich. Najnowsze wydanie nawiązuje do swoich korzeni sprzed 25 lat i jest dostępne w dwóch opcjach kolorystycznych – white / purple i white / blue, które w połowie lat 90. biły rekordy popularności i do dziś pozostają kluczowym modelem w portfolio Saucony Originals.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Moda męska

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.