Ściereczka Apple za 99 PLN znowu w sprzedaży!

Głównym zarzutem w stronę Apple od lat jest to, że wycenia swoje produkty na znacznie więcej, niż w rzeczywistości są one warte. Trudno się z tym nie zgodzić, skoro w 2021 roku do oferty giganta trafiła ściereczka Apple, która wyceniona została na 99 złotych. Bardziej szokującym faktem jest jednak to, że wykupiła się w zaskakującym tempie. Teraz w końcu jest dostępna od ręki.

Produkt sprzedał się natychmiast

Apple od zawsze wyceniało swoje produkty na zdecydowanie więcej, niż w warte są rzeczywistości. Dlatego też wielu użytkowników nie zdecydowało się na przesiadkę z telefonów z Androidem, na iPhone. Zdaje się, że gigant z Cupertino nie zdaje się patrzeć na masę komentarzy w ich stronę, a idealnym przykładem jest tutaj ściereczka Apple z mikrofibry do czyszczenia monitorów i ekranów.

Przeczytaj także: Wiemy, ile będą kosztowały smartfony z serii iPhone 14!

W tym, że ściereczka Apple pojawiła się w ofercie producenta, nie ma nic dziwnego, ponieważ zadebiutowała w 2019. Wtedy dodawana była do monitorów Pro Display XDR. W 2021 roku trafiła jednak do sprzedaży ogólnej i została wyceniona na 99 PLN! Tak, za kawałek materiału amerykański producent życzy sobie prawie 100 złotych, gdzie w sklepie można kupić podobny produkt za mniej 10 złotych.

Ściereczka Apple ponownie w sprzedaży!

Bardziej szokującym faktem jest to, że ściereczka zniknęła z magazynów tak szybko, jak się pojawiła. Osoby, które zdecydowały się na złożenie zamówienia kilka dni po „premierze”, dowiadywały się, że ściereczka Apple dostępna będzie dopiero w styczniu 2022 roku. Producent chyba nie przewidział takiego zapotrzebowania na ten konkretny produkt.

Jest styczeń 2022 roku i ściereczka Apple rzeczywiście jest już dostępna w sklepie. Kontrowersyjną ściereczkę z mikrofibry można więc kupić na oficjalnej stronie producenta. Cena pozostała niezmieniona, ponieważ w dalszym ciągu kosztuje 99 złotych. Na powierzchni ściereczki rzekomo znajduje się specjalne włosie, które ma zapobiegać rysowanie się powierzchni ekranów z nanoteksturą. Być może dlatego wyceniono ją na prawie 100 PLN? Kto wie, ale nie od dziś wiadomo, że logo Apple działa cuda! Zwłaszcza w kwestii marketingu!

Źródło: Apple

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Dariusz Szpakowski odebrał nagrodę z rąk Ronaldo!

Dariusz Szpakowski to legendarny komentator sportowy, który czarował swoim...

Leo Messi w MLS! Argentyńczyk blisko porozumienia!

Leo Messi w MLS to coś, o czym mówiło...

FIFA 23 na PC za 103 zł! Taniej chyba nie znajdziesz

FIFA 23 na PC może nie należy do wybitnie...

Columbia Sportswear przetestuje swoją technologię na Księżycu!

Columbia Sportswear to marka odzieżowa, która w swoich produktach...


Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!