„Fakt, iż znaleźliśmy się wśród wyróżnionych piętnastu polskich firm, jest dla nas dużym sukcesem, ale nie zamierzamy spoczywać na laurach. Nie ukrywam, że walczymy o prestiżowe trofeum National Public Champions. – mówi Łukasz Bojar – Sales Director

Senetic jest firmą IT, dostarczającą rozwiązania sieciowe, serwerowe, oprogramowanie i sprzęt komputerowy dla firm, oferując produkty uznanych producentów: Cisco, Dell, Fujitsu, HP, IBM, Lenovo, Microsoft, Oracle, Symantec, Ubiquiti, VMware.

European Business Awards to prestiżowy konkurs, którego początki sięgają 2007 roku. W tegorocznej edycji do walki o tytuł National Public Champions stanęło aż 32 tysiące firm z 33 europejskich krajów.

W drugim etapie konkursu, wyłonieni przez międzynarodowe jury, finaliści tworzą klip filmowy przybliżający widzom swoją działalność oraz osiągnięte sukcesy. Wszystkie filmiki są umieszczone na stronie internetowej (http://www.businessawardseurope.com/vote/detail-new/poland/16061). Każdy może oddać swój głos na firmę Senetic, która reprezentuje Polskę. W każdym z państw krajowy finalista, który otrzyma najwyższą liczbę głosów publicznych, automatycznie otrzyma tytuł National Public Champions.

Serdecznie zachęcam do głosowania na Senetic. Każdy oddany głos przyczynia się do dalszego, równie intensywnego rozwoju naszej firmy. Dlaczego głosować właśnie na Senetic? Proszę obejrzeć naszą prezentację dostępną na stronie organizatora konkursu bądź pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=PdxCKuxzoVQ – mówi Jacek Kowalczyk – COO.

Ostatnie 24 miesiące były dla firmy bardzo owocne. Dwukrotnie – do 112, zwiększyła się liczba krajów, do których firma sprzedaje produkty. Z kolei w ciągu ostatnich 18 miesięcy Senetic utworzył większość z dziesięciu własnych spółek.